Ajona

Značka Ajona je na trhu s dentální hygienou známá především díky malé červené tubičce se zubní pastou, která vznikla už v roce 1952. Značka patří pod německou společnost Dr. Liebe, která klade důraz na práci v souladu s nejvyššími hygienickými normami a která využívá pro své výrobky kvalitní přírodní složky.

Složení

Zubní pasta Ajona (Stomaticum) je koncentrát vyvinutý pro maximální antibakteriální ochranu ústní dutiny. Pasty obsahují uhličitan vápenatý a uhličitan sodný, které slouží jako brusiva. Důležitou složkou je bisabolol, protizánětlivý výtažek z heřmánku. Kromě toho jsou v pastách Ajona obsažené látky ke zlepšení chuti.

Proč právě Ajona?

Zubní pasty Ajona přinášejí denní optimální péči o zuby, dásně a jazyk. Předchází paradontóze a zubnímu kazu a zajišťují čisté zuby, zdravé dásně a zajišťují příjemný svěží dech, který trvá dlouhou dobu. Díky obsahu přírodních látek aktivuje přirozené imunitní tendence v ústech. Díky malým perlám s éterickými oleji pronikají produkty Ajona (Pearls & Dents) hluboko do míst, kam se lze běžným čištěním jen těžko dostat.


+ Více o značce Ajona