Aronal

Značka Aronal je součástí koncernu GABA Group, který má hlavní sídlo ve Švýcarsku. Jedná se o společnost s velice dlouhou tradicí, která se dostává až do roku 1638, kdy byla založena firma Goldene Apotheke Basel. Až o 6 let později namířila svou specializaci na prostředky zubní hygieny. Aronal je nejstarší zubní pastou společnosti, následují Elmex a jako poslední Meridol. Kromě zubních past označuje Aronal také ústní vody a kartáčky s výměnnými hlavicemi.

Složení

Přípravky Aronal obsahují speciální přídavek zinku, který chrání dásně před záněty a poskytuje příjemný svěží dech. S maximální citlivostí regeneruje a na zuby působí bělícím efektem. Fluorid poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem a eliminuje tvorbu zubního plaku.

Proč právě Aronal?

Zubní pasty Aronal vykazují perfektní okamžitý, ale také preventivní účinek. Odstraňují veškeré bakterie plaku. Obsah zinku navíc chrání před krvácením a záněty dásní. Dásně jsou po použití pasty pevné a zdravé, znatelně se tak zvyšuje jejich stav. Aronal se stará o čisté zuby a svěží dech ještě dlouhou dobu po vyčištění.


+ Více o značce Dr. Landa