Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka Avent vstoupila do povědomí v roce 1984, když byla představena kojenecká láhev této značky. Cílem značky bylo udávat směr vývoji kojeneckých lahví a dudlíků na celém světě. Jako první vyrobili dudlík ze silikonu bez zápachu a bez chuti s unikátním větracím systémem pro předcházení koliky novorozenců.

Firma Avent se roku 2006 spojila se společností Phillips, která udává tempo vývoje v oblasti životního stylu, péče o zdraví a v oblasti technologie. Phillips usiluje o propagaci tělesného i duševního zdraví. K této filozofii přitakává firma Avent, která se soustředí na výrobu nejkvalitnějších výrobků pro péči o dítě.

Proč právě Avent?

Avent zajišťuje prvotřídní kvalitu výrobků, které jsou navrženy pro potřeby dětí i jejich matek. Výrobky společnosti Phillips Avent vznikají na základě rozsáhlého výzkumu a jsou neustále testovány tak, aby podporovaly maximální pohodlí dítěte. Ortodontické a stlačitelné dudlíky respektují přirozený vývoj patra, dásní a zubů dítěte. Lze je sterilizovat a dokonce i mýt v myčce.


Všechny produkty značky Avent

Hodnocení zákazníků

Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.