Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

BlanX je italská značka, která vyrábí přípravky pro získání přirozeně bílých a zdravých zubů. Svůj úspěch zakládá na spolupráci fluoridu a extraktů z lišejníku v kombinaci se speciální mikročásticí silikátů. Tato italská značka se zaměřuje na komfort lidí, kteří chtějí mít bílý a zářivý úsměv.

Složení

BlanX (Med, Intense Stain Removal atd.) pro své pasty a bělicí kúry využívá přírodní složky, především pak výtažky z lišejníků, které působí proti bakteriím, plaku a zamezují tvorbě zabarvení na povrchu zubu. Pasty obsahují rovněž speciální mikročástice silikátů, které mají čistící účinky na zubní sklovinu a které zároveň sklovinu nijak nepoškozují. Fluoridy působí pozitivně na sklovinu, díky nim je kompaktní a působí běleji.

Proč právě BlanX?

Zubní pasty Blanx mají zklidňující a ochranné účinky na membránu dásní a jsou tak vhodné pro lidi se zvýšenou citlivostí zubů a dásní. Značka produkuje řadu zubních past BlanX White Shock, které obsahují bělicí látky, které se aktivují světlem, takže k zesvětlení zubů dochází každý den.


Když nechcete sáhnout vedle