Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Chceme Vám dělat radost a při něčem tak obyčejném, jako je rozbalování objednaného balíčku, Vás i pobavit. Proto jsme Vám přibalili k zásilce naší masku bobra. Věříme, že na chvilku dokáže zabavit nejen Vás, ale i třeba Vaše děti.

Už před časem jsme přemýšleli, čím Vás v balíčcích potěšit, abyste v nich našli ještě něco jiného, než jste si objednali. A tak jsme dali hlavy dohromady a vznikla myšlenka „zubošky“, kterou už jste určitě dostali v balíčku, když jste na této stránce.

Zkoušeli už jste se s naší zuboškou vyfotit? Věříme, že jste neodolali :-). Ani my jsme neodolali, když jsme testovali, jak bude zuboška vypadat. A abychom Vás inspirovali, tak jsme se u toho nechali i zvěčnit a fotky členů našeho týmu s bobřím čumákem vidíte dole pod článkem.

Získejte DOPRAVU ZDARMA

Líbí se Vám nebo Vašim dětem bobří maska? Tak se taky vyfoťte! A když nám fotku pošlete na email info@nazuby.cz, tak od nás dostanete slevový kód na dopravu zdarma, který můžete využít během 12 měsíců. Nejen, že se u toho nasmějete, ale dokonce i dostanete něco navíc :-)