Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka Corega je další z rodiny farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline, která se zabývá výzkumem a vývojem nových a inovativních léků, vakcín a produktů zdravotní péče. Úkolem produktů Corega je pomoct s údržbou zubních náhrad a překonat nepříjemnosti, které mohou souviset s používáním zubní náhrady.

Složení

Pod značkou Corega se na trhu pohybují fixační krémy a čistící tablety. Krémy zaručují fixaci až 8 hodin, neobsahují umělá barviva a lze vybírat z past bez příchuti nebo s příchutí. Fixační krém Corega Svěží dech má mátovou příchuť a skvěle osvěží dech. Ani jeden z krémů neobsahuje zinek. Čistící tablety ničí díky aktivnímu kyslíku a proteolytickým enzymům 99 % bakterií a pomáhají odstraňovat skvrny a plak.

Proč právě Corega?

Fixační krémy Corega (extra silný, bez příchutisvěží dech) spolehlivě upevní zubní náhradu. Zvyšují sílu skusu a funkčnost zubní náhrady se maximálně přibližuje funkčnosti zdravého chrupu. Antibakteriální čistící tablety Corega (Corega Tabs) důkladně vyčistí zubní náhradu, ale zároveň nepoškodí materiál náhrady. 


Když nechcete sáhnout vedle