Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Tyhle dárky nejsou pro každého. Jsou pro ty, kteří si potrpí na novinky, profesionální péči o sebe sama, design a luxus. Co můžeme doporučit?

Letošním hitem sezony je kartáček Oral-B iO se zbrusu novou magnetickou technologií a displejem. Šetrné a velmi tiché čištění zajišťují mikrovibrace a barevný senzor, který upozorní na nedostatečný i příliš silný tlak. Model Oral-B iO Series 8 máme jako jediní v Čechách v luxusní fialové barvě. Kartáček Oral-B iO je také nositelem ceny Red Dot Design Award 2020.

Druhou inovaci přináší Philips. Nejnovější kartáčky Philips Sonicare DiamondClean Smart zaujmou na první pohled: čistý design, matný luxusní povrch, neotřelé barvy. Namísto nevzhledných napájecích kabelů nabíjíte kartáčky DiamondClean ve skleničce anebo pouzdru. Proces čištění dokonale mapuje aplikace chytrého telefonu a vychytávka BrushSync vám doporučí nejvhodnější režim čištění.

Mezi korunované designovky patří ústní sprcha Panasonic EW1611, hrdá výherkyně Red Dot Design Award 2018. Sprcha zpevňuje dásně (a pamatujte, že jen v pevných dásních se zuby drží), masíruje je a zlepšuje jejich kondici. Nadto bojuje proti zubnímu kameni a je vhodná i na speciální péči (korunky, můstky, rovnátka).


Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.