KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Děkujeme za přízeň! Díky vám jsme získali cenu kvality. Už podruhé!

  • 20. dubna 2022

Přízeň vás – našich zákazníků – je něčím, čeho si opravdu vážíme. Několik let jsme o ni totiž usilovali. Díky vám jsme se v letošním roce opět získali cenu kvality v kategorii Zdraví v anketě ShopRoku společnosti Heuréka.

Cena kvality
Cena kvality

Dostupnost produktů domácí ústní hygieny je naší parketou už 13 let. Stále se snažíme zlepšovat. Pracujeme na zrychlení expedice balíčků, rozšiřování nabídky a zlepšení propojení s odborníky z oblasti zubního lékařství a dentální hygieny. Jsme proto neskutečně vděční, že si naší snahy všímáte vy všichni i odborná porota. Společně jsme tak již podruhé dosáhli na vítězství v ceně kvality kategorie Zdraví ankety ShopRoku. Že se to stane i letos, to jsme ale už opravdu nečekali :-).

I přes aktuální velkou radost si uvědomujeme, že je to i obrovský závazek vůči vám. Proto na sobě i nadále pracujeme, abychom obstáli i v tom roce příštím. Zrychlujeme proces zavádění nových značek, snažíme se zlepšit množství informací o dostupnosti zboží a jsme stále otevřenější na sociálních sítích. Vždy je totiž zkrátka co zlepšovat.

Děkujeme vám všem za přízeň a doufáme, že vás nezklameme!


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz