Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Najít pod stromkem dárkovou sadu Nazuby znamená, že vám někdo chtěl nadělit zdravější zuby, krásnější úsměv a zejména to nejlepší z péče o zuby. Sad jsme vytvořili několik druhů právě proto, aby se v nich našlo to nejlepší pro každého. Jak s produkty správně naložit, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků?

Doprava

Co potřebují děti, aby je čištění bavilo? Pastu s příjemnou chutí, bez zbytečné chemie, aby nezatěžovala bříška, a taky výzvu. To všechno v balíčku je. Kartáček TePe Mini je vhodný už od prvních zoubků a to samé platí o pastě Jack 'N Jill s borůvkovou příchutí. Pro děti od 3 let je ideální kartáček Elmex a pasta Herbadent. A přesýpací hodiny? Ty spolehlivě změří čas určený pro čištění zubů a zároveň poslouží jako stojánek na kartáček.

Pro zdravé dětské zuby je nejdůležitější čištění dvakrát denně dvě minuty. U malých dětí je dobré nechat je čistit zoubky samotné a pak jako rodič zuby dočistit. Po večerním čištění zoubků už žádné mlsání ani sladké limonády – jenom tak lze zabránit zbytečným zubním kazům.


Přesvědčit školačky o nutnosti čištění zubů může být někdy oříšek. Právě proto jsme dali dohromady produkty, které zaujmou. Buď obalem, chutí nebo provedením. Kompletně růžovo-červená sada je ideální pro malé slečny od 6 do 12 let. Při čištění zubů vždy používejte jenom doporučené množství pasty – o velikosti hrášku – a čištěte zuby dvakrát denně po dobu alespoň dvou minut.

Kartáčky Curaprox v nejjeměnší variantě jsou vhodné i pro dívky s citlivými dásněmi a obě pasty v balení mají jemnou příchuť. Nejoblíbenější kartáč na vlasy Tangle Teezer je třešinkou na dortu a je v sadě zejména pro radost a rozčesání i velmi jemných vlasů.


Koho jako malého kluka nezajímal vesmír? Proto sada pro chlapce ve věku od 6 do 12 let obsahuje výběr toho nejlepšího s vesmírnou tématikou. Kosmická pasta Herbadent i Oral-B s motivem Star Wars vyčistí zuby a podpoří zdraví dásní. Ústní voda Listerine je určená přímo pro mladší ročníky, její příchuť vybrali sami teenageři a je vhodná i na fixní rovnátka. A kartáčky Curaprox s velmi jemnými vlákny jsou klasikou.

Čištění zubů dvakrát denně po dobu dvou minut pomůže u dětí zvýšit obranyschopnost zubní skloviny a tím snížit náchylnost k zubnímu kazu. Správné návyky ústní hygieny, s čímž souvisí i žádná konzumace potravin a sladkých nápojů po čištění zubů, jsou základem pro zdraví zubů i do budoucna. Sprchový gel v balení je zejména pro radost a potěšení. Je vhodný i pro mladší chlapce s ohledem na složení a jemnou vůni.


Každá žena ráda pečuje o svůj zevnějšek, zuby nevyjímaje. Sada pro kompletní péči obsahuje zubní pastu se zesvětlujícími účinky, která je vhodná i na citlivé zuby. Samozřejmostí jsou i mezizubní kartáčky – sada všech velikostí, takže i začátečnice si vyberou vhodnou velikost. A pro větší eleganci nechybí kovový držák v rosegold provedení. Ústní voda s antibakteriálními složkami a jemnou chutí bez alkoholu je ideální tečkou za každodenní rutinou.

Pro každodenní čištění zubů používejte kartáček a množství pasty o velikosti hrášku dvakrát denně. Mezizubní kartáčky stačí používat jednou denně večer. Výplach ústní vodou ráno osvěží a večer dokončí precizní ústní hygienu.


I když ta klasická pasta z drogerie vyhovuje, někdy je fajn vyzkoušet i něco nového. Pánská sada obsahuje pasty nejen se skvělými účinky, ale také příjemnými chutěmi. Celý komplet je zaměřený na odstranění povrchových skvrn ze zubů, ale zároveň udržení jejich zdraví. O péči o dásně se postará chlorhexidine v ústní vodě.

Pro kvalitní vyčištění použijte měkký zubní kartáček a množství pasty o velikosti hrášku – opravdu stačí – a čištěte zuby alespoň dvě minuty dvakrát denně. Věříme, že mezizubní péči neopomínáte, a tak jsme rovnou přibalili poslední krok ústní hygieny – výplach ústní vodou.


Potěšit eko nadšence není snadné. Výběr produktů do této sady nebyl vůbec snadný, protože jsme nechtěli udělat krok vedle. A snad se nám to povedlo. Obě pasty mají přírodní složení, pomáhají s odstraněním povrchových skvrn ze zubů a jedna z nich je dokonce ve skleněné dóze. Oba kartáčky splňují požadavky na správný kartáček a zatím jako jediné kartáčky, které mají rukojeť z přírodních materiálů, prošly našimi přísnými kritérii.

Zdraví úst záleží na správném používáním těchto produktů. Čištění zubů ráno i večer by mělo být samozřejmostí. Použijte množství pasty pouze o velikosti zrnka hrášku a zuby čištěte alespoň dvě minuty – nemusíte nijak tlačit. Ústní voda s mátovým olejem a chlorhexidinem osvěží a postará se o zdraví dásní.


Do této sady jsme se snažili vybrat takové produkty, které běžně neseženete. Nebylo to úplně snadné, ale díky naší široké nabídce se to povedlo. Zubní pasty Marvis patří mezi nejoblíbenější díky rozmanitosti příchutí. Naproti tomu pasta Opalescence má velmi dobré renomé, ale ve verzi na citlivé zuby a s jemnějších příchutí tak známá není. Nesmí chybět manuální kartáčky – Biobrush jako zástupce kartáčků z bioplastu a Tello jako jeden z nejvíce nedoceněných kartáčků vůbec.

Pro kompletní hygienu sice ještě musíte doplnit používání mezizubních kartáčků, ale čištění zubů dvakrát denně po dobu alespoň dvou minut je základem pro zdraví dutiny ústní. Konečné osvěžení a péči o dásně dodá ústní voda JĀSÖN bez alkoholu a parabenů.


Kdo by netoužil po zářivém úsměvu? Nikoho takového snad ani neznáme, a proto jsme do sady dali to nejlepší z péče o dřívě bělený chrup nebo pro ty, kteří chtějí ze zubů dostat povrchové zabarvení. Noční a denní pasta My White Secret vás bude bavit, protože během dne a noci pečuje o zuby odlišným způsobem. Pro lepší odstranění skvrn jsme přidali kartáčky Curaprox v edici s dvěma druhy vláken, nechybí ani ústní voda Listerine pro ochranu zubů a žvýkačky pro osvěžení během dne. Jejich citrusová příchuť vás bude bavit!

I když doma nezmůžete zázraky, používání těchto produktů dvakrát denně zbaví vaše zuby povrchového zabarvení od kávy, čaje nebo červeného vína. Těm, co již bělení absolvovali, zase pomůže udržet vysněný odstín co nejdéle. Zdraví zubů ale není jen o jejich odstínu - proto nezapomínejte na mezizubní péči.


Existují produkty, které jsou v péči o zuby už tak nějak tradiční. A přesně ty najdete v této sadě. Jednoznačně nejpopulárnější zubní pasta Elmex a k tomu nejdoporučovanější pasta na ciltivé zuby Sensodyne Pronamel se postarají o zdraví zubů a snížení rizika vzniku zubního kazu. I když zubní kartáčky TePe a Spokar vypadají obyčejně, tak obyčejné nejsou. TePe má súženou hlavičku, takže se s ním vyborně dostává k zadním stoličkám, a Spokar je jedničkou české výroby.

Nemusíte mít to nejdražší, abyste měli zdravé zuby. Čištění dvakrát denně po dobu dvou minut kartáčkem a pastou jsou základ. Nakonec výplach ústní vodou s jemnou příchutí a bez alkoholu osvěží a prospěje dásním. Abyste to měli komplet, berte vážně i mezizubní péči. Párátka flosspick jsou vhodná pro začátečníky, ale i čištění mezizubí během dne.