Dr. Landa

MUDr. Jiří Landa se zabývá studiem bylin od 80. let, jeho vizí je poskytnout pomoc všem, kteří mají těžší záněty dásní. V roce 1993 vynalezl vlastní způsob získávání účinných látek z bylin a dokončil přípravu kombinace látek s účinky proti zánětu dásní a parodontóze. Dr. Landa poté sestavil tým odborníků, jejichž cílem bylo uvést bylinné preparáty na trh. K tomu došlo v roce 2004.

Složení

Bylinná ústní voda Dr. Landy je složená pouze z lihového extraktu bylin a extraktu propolisu bez použití konzervačních látek. Ústní vody jsou vysoce účinné díky jedinečné metodě získávání účinných látek z daných bylin a propolisu. Oba extrakty spolu působí a tím zvyšují úspěšnost odstranění zánětu dásní a paradontózy.

Proč právě Dr. Landa?

Dr. Landa nabízí vysoce účinný způsob úpravy nežádoucího prostředí v ústní dutině, které je častou příčinou zánětu dásní. Ústní vody zastavují krvácení dásní, snižují hybnost zubů a urychlují hojení aftů v ústech. Kromě toho významně snižují tvorbu plaku a zubního kamene. Bylinné ústní vody Dr. Landy jsou ryze českým výrobkem, a proto jsou na našem trhu velice žádané.


+ Více o značce Dr. Landa