Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Laboratoře společnosti GC byly založeny roku 1921 v Tokiu. Již o rok později se snažila uvést na trh první produkt, se kterým se však neprosadila. I přes takové začátky se nyní společnost prezentuje jako firma vyrábějící originální produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich vizí je být stále o krok napřed před potřebami zákazníka.

Složení

V přípravcích GC je obsažena vysoká koncentrace vápníku a fosfátu. Je proto zaručeno jejich dostatečné rozložení na potřebná místa. Produkty zajišťují přísun minerálů kalcia, fosfátu a fluoridu v ideálním poměru a napomáhá tak k odolnosti zubů vůči kyselinám. Vyrábějí se v různých příchutích a neobsahují cukr.

Proč právě GC?

S prokazatelnou účinností chrání GC Tooth Mousse zuby a zabraňují vzniku zubního kazu. Pomáhají uzavírat dentální tubuly a snižují tak přecitlivělost a bolestivost zubů. GC Tooth Mouse aktivně pomáhají obnovit minerální rovnováhu v ústní dutině. Účinná látka RECALDENT™ (CPP-ACP) je získána z mléčného kaseinu. Proto GC Tooth Mousse není vhodný pro pacienty s potvrzenou alergií na mléčné proteiny nebo s podezřením na tuto alergii a/nebo s citlivostí či alergií na benzoátové přísady. 


Když nechcete sáhnout vedle