Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

 

Všechny hlavice, které máme v nabídce, budou k vašemu kartáčku pasovat, za to ručíme:-).

 

 

Pokud si nejste jisti, co je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme. Ptejte se v poradně, nebo přímo u produktů.

 

 

Měňte hlavici každé tři měsíce. Modrá vlákna vám svým vyblednutím připomenou, že je čas hlavici vyměnit.
 

Odstranění skvrn a zesvětlení zubů

Pokud toužíte po bělejších zubech, sáhněte po hlavicích z řady Premium White nebo Optimal White, kterou možná znáte ještě pod starým názvem DiamondClean. Hlavice z těchto řad mají hustěji uspořádaná vlákna a díky tomu dokáží lépe odstranit pigmentové skvrny na zubech. Když je porovnáme s manuálními kartáčky, odstraňují až o 100 % více skvrn. Prémiová řada Premium White dokáže zbavit zuby nadměrného pigmentu už za tři dny, běžná řada Optimal White za týden. Výhodou hlavic Optimal White je, že je můžete koupit i ve zmenšené variantě mini. Všechny v soběmají zabudovaný čip komunikující s funkcí BrushSync.

Potřebujete zlepšit stav vašich dásní?

Dásně jsou pro zdraví zubů velmi důležité a plak, který by zůstával po čištění na zubech, je vyčerpává a vznikají tak různá onemocnění dásní. Pokud se tedy chcete věnovat svým dásním a poskytnout jim co nejlepší péči, zvolte hlavice z řady Premium Gum Care, nebo Optimal Gum Care. Ty odstraňují až 10x více plaku než manuální kartáček. Během dvou týdnů používání kartáčku s touto hlavicí, budou vaše dásně až 7 x zdravější s řadou Premium Gum Care. S řadou Optimal Gum Care se zlepší stav dásní až o 100 %. Všechny hlavice tohoto typu mají opět zabudovaný čip pro komunikaci s chytrou technologii BrushSync.

Chtěli byste lépe odstraňovat zubní plak?

Pokud bojujete s tím, že na vašich zubech zůstává zubní plak, ideální budou hlavice řady Premium Plaque Defense, kterou můžete znát jako AdaptiveClean nebo Optimal Plaque Defense. Další možností je levnější varianta ProResults. Všechny tyto hlavice dokáží odstranit minimálně o 100 % více plaku než manuální zubní kartáček. Dostávají se na méně dostupná místa mnohem snadněji. Přitom jsou ale šetrné k dásním. Řada Premium odstraňuje plak navíc až 10 x efektivněji než čištění manuálním kartáčkem.

Sháníte jemné hlavice pro citlivé zuby a dásně?

Pokud máte citlivé zuby a dásně, je pro vás volba sonického kartáčku dobrým rozhodnutím, protože sonická technologie je k zubům velmi šetrná a přitom efektivní. Mnohem méně narušuje zubní sklovinu a odstraňuje větší množství plaku. Pokud chcete ale efekt ještě znásobit, sáhněte po hlavici Sensitive. Ta má velmi měkká vlákna, proto nebude citlivé zuby a dásně nijak dráždit.

Staráte se o fixní rovnátka?

Nositelé stálých rovnátek, musí dbát na perfektní čištění zubů. Abyste se co nejlépe dostali do všech záhybů kolem zámečků i drátků, dobře poslouží hlavice InterCare. Ta je drobná a má hustě uspořádaná vlákna. Ta jsou navíc velmi dlouhá, proto vyčistí i špatně dostupné plochy. Dobrá volba je také hlavice Optimal Gum Care. Ta je také velmi hustá a její špička má speciální tvar. Pokud máte rovnátka, myslete na to, že kartáčkovou hlavici nestačí měnit jednou za tři měsíce, ale každý měsíc byste měli mít novou.

  1. Nasměrujte kartáček mírně šikmo, aby směřoval do žlábku mezi dásní a zubem.
  2. Pootočte kartáček, aby čistil zámečky rovnátek shora.
  3. Natočte kartáček tak, aby čistil zámečky rovnátek zdola.
Jak na čištění zubů s fixními rovnátky?

Toužíte se zbavit zápachu z úst?

Jestli se potýkáte s nepříjemným zápachem z úst, příčinou budou nejspíše bakterie na vašem jazyku. Proto byste jej měli také čistit a ideální hlavicí pro to je TongueCare+. Ta povrch jazyka zbavuje bakterií šetrně ale efektivně. Pokud k čištění přidáte ještě antimikrobiální ústní vodu, vyčistíte svůj jazyk perfektně už za 60 vteřin.

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+

Nevíte, jakou hlavici vybrat pro začátek?

Když svůj sonický zubní kartáček rozbalíte poprvé a chcete si vyzkoušet, jak vlastně funguje, sáhněte po hlavici Optimal Gum Care. Ta vám poslouží pro osahání všech funkcí kartáčku a kombinuje šetrnost a sílu. Jemně odstraňuje velké množství zubního plaku a napomáhá tak ke zlepšování stavu vašich dásní. Navíc má v sobě zabudovaný čip pro komunikaci s funkcí BrushSync v kartáčcích DiamondClean Smart a ProtectiveClean. Pokud budete mít obavy ze síly sonického čištění, můžete začínat také s hlavicí Sensitive. Ta je velmi měkká a jemná.

Vybíráte kartáček pro děti?

Pro mléčné zoubky je několik druhů hlavic. Ti nejmenší od 3 let by měli používat hlavici Sonicare for Kids Mini. Pro starší děti od 7 let je ideální hlavice Sonicare for Kids už v běžné velikosti bez přívlastku mini.

I vaše děti si užijí perfektně čisté zuby s Philips Sonicare for Kids

Ať už zvolíte jakoukoli hlavici, myslete na jejich pravidelnou údržbu. Každý den hlavici omyjte vodou, opláchněte také trn kartáčku a nechte obě části uschnout. Zvláštní případ nastává, pokud proděláte nějakou nemoc jako je chřipka. Měli byste pak použít přístroj, který odstraní z hlavice bakterie a viry. Je to UV sanitizér.

Každá hlavice se časem opotřebuje. Platí univerzální pravidlo, že byste ji měli vyměnit každé tři měsíce, stejně jako manuální kartáček. Pokud používáte sonický kartáček na rovnátka, měňte nástavce častěji. Odborníci doporučují vyměnit kartáčkovou hlavici za novou po třech měsících. Kdybyste ale zapomněli, kartáček vám dá znamení, že je čas na výměnu. Když modrá vlákna hlavice vyblednou, je třeba hlavici vyměnit za novou. Některé kartáčky z vyšších řad, dokáží sami rozpoznat, kdy už je třeba hlavici vystřídat. Umí to například všechny sonické kartáčky Philips Sonicare ProtectiveClean a Philips Sonicare DiamondClean Smart.