Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Distributorem značky Lacalut je společnost Naturprodukt, výrobcem pak firma Dr. Theiss Naturwagen. Společnost Naturprodukt působí na českém trhu již 20 let. Portfolio produktů nezahrnuje pouze přípravky na ústní hygienu, ale mj. i doplňky stravy, vitaminy, zdravotnické prostředky a přírodní léčebnou kosmetiku pro děti i dospělé.

Složení

Hladké a bílé zuby jsou dílem několika důležitých složek, které jsou v produktech Lacalut obsažené. Proti krvácení dásní a paradontóze působí především laktát hlinitý, fluorid hlinitý a chlorhexidin diglukonát. Přípravky obsahují i přírodní látky. Vedle olivového oleje je to petrželová silice, která osvěžuje ústní dutinu a mentol, který se taktéž podílí na svěžím dechu díky svému chladivému účinku.

Proč právě Lacalut?

Zubní pasty a přípravky Lacalut (Aktiv, Sensitive, Whitening, White and Repair atd.) jsou šetrné a citlivé k zubům a obnaženým zubním krčkům. Fungují jako nosiči léčebných prostředků a látek, které slouží k prevenci zubního kazu, zánětu dásní a paradontózy. Značka Lacalut zahrnuje i produkty s bělicím a leštícím účinkem, které předcházejí vzniku barevných skvrn na zubech.


Všechny produkty značky Lacalut

Hodnocení zákazníků

Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.