Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka Meridol, stejně jako Elmex, patří švýcarské společnosti GABA založené již v roce 1638. Značka Meridol představuje vysoce účinné produkty pro péči o ústní dutinu, jejichž pozitivní účinky byly dokázány vědecky. Jednotlivé výrobky se vzájemně doplňují a tvoří celistvé systémy pro jednotné řešení problémů.

Složení

Meridol zakládá svou úspěšnost na použití celého ochranného systému, který zahrnuje ústní vodu, zubní pastu a kartáček. Produkty poskytují vysoce účinnou a jemnou ochranu před problémy s dásněmi. I Meridol má své specifické složky, které podtrhují účinnost jeho výrobků. Bakterie plaku ničí unikátní kombinace aktivních složek aminfluoridu a fluoridu cínatého.

Proč právě Meridol?

Zkušenosti uživatelů a testy dokazují, že zubní pasty a přípravky Meridol (Halitosis, Safe Breath atd.) přispívají ke zklidnění zanícených dásní a snižuje krvácivost. Jsou prezentovány jako účinné prostředky, které zpevňují tkáň dásní. Všechny výrobky jsou určené pro každodenní použití, aby byla zaručena dokonalá ochrana před zánětem dásní. O zuby a dásně se dobře postarají i zubní kartáčky značky Meridol, které mají rovně střižené a jemné štětiny. Pokud trpíte na zápach z úst, vyzkoušejte také šrabky na jazyk, díky kterým z jazyku odstraníte bakterie, které mohou být příčinou nepříjemného zápachu.


Když nechcete sáhnout vedle