Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

200+ lidí přikoupilo

200+ lidí přikoupilo

My White Secret Floss zubní nit 30 m

Cena: 150,9 Kč

Ukázat

Největší produktové objevy roku 2020

Každý rok do našeho skladu přijdou stovky novinek. Nové produkty již oblíbených značek, ale i pro nás zcela nové značky. Které si nás v letošním roce získaly nejvíc? Přinášíme 7 tipů, jejichž nákupem rozhodně nešlápnete vedle.

Novinky 2020
Novinky 2020

Nový sonický kartáček Oral-B

Značka Oral-B je zaryta v paměti lidí jako spolehlivý výrobce klasických elektrických kartáčků s kulatou hlavou. Málokdo ale ví, že Oral-B mělo na svědomí první sonický kartáček vůbec. A protože popularita této technologie stoupá, rozhodla se značka po několika dlouhých letech svůj model Pulsonic inovovat. A my jsme mile překvapeni. Konečně jsme se dočkali hlavice s jemnými vlákny. Výrazně tišší je i provoz. Design kartáčku je hladký a elegantní. Znovu jsme si potvrdili, že Oral-B Pulsonic je nejlepší sonický kartáček, co se ergonomie a držení týká. K dostání je ve třech barvách – růžové, šedé a klasické bílé.

Celobambusový klasický kartáček

I my se snažíme hledat více ekologických řešení. Proto nás velmi zaujala značka Curanatura, která vyrábí celobambusový kartáček. Ten se dá spálit v kamnech nebo vyhodit na kompost. A naše zkušenost s použitím? Vlákna jsou příjemně měkká, nejsou moc dlouhá, ani nepíchají. A hlavně: během testování nevypadávala, což je největší problém bambusových kartáčků. Hlavička je možná trochu větší, než bychom si přáli, ale v porovnání s jinými značkami jsme s kartáčky Curanatura opravdu spokojeni.

Objevy pro lepší mezizubní čištění

Mezi zubními nitěmi nehledáme výrazné rozdíly. Vzhledem nás na první pohled zaujala ta od My White Secret. Vypadá jako klasická niť, obal je skleněný a navíc si můžete vždy jen dokoupit další niť a používat stejný obal. Zubní nit musí být hlavně účinná, nejen dobře vypadat. Splňuje i v tomhle naše požadavky? Ano, na 100 %. Určitě je vhodná pro někoho zkušenějšího, je totiž trochu silnější a není voskovaná. Do mezizubního prostoru jde proto zavést obtížněji. Obě tyto vlastnosti ale stojí za citelně efektivnějším čištěním.

Náš druhý objev je na trhu už dlouho. Jde o kovový držák na mezizubní kartáčky Curaprox. Proč jsme si ho všimli a oblíbili až letos? Protože i my se snažíme tvořit méně odpadu. A když si pořídíte držák, tak už měníte pouze části mezizubního kartáčku s vlákny. Množství plastového odpadu je tak podstatně nižší. A co ocení každý, kdo potřebuje pro efektivní čištění alespoň dvě velikosti mezizubních kartáčků? Variantu oboustranného držáku.

Nejpříjemnější zubní pasty

Pasta je jenom doplňkem čištění zubů. Obvykle si proto vybíráme takovou, která nám sedí chutí, konzistencí a pocitem po čištění.

Po prvním použití nás zaujala zubní pasta Schmidt’s Coconut & Lime. Má velmi jemnou chuť a neobsahuje fluoridy. Za nás je jednou z nejlepších past pro čištění během dne nebo po ránu, kdy nám výrazná chuť nemusí dělat dobře.

Pomyslnou druhou příčku obsadila černá zubní pasta značky The Natural Family. Má velmi jemnou chuť, skoro nepění a navíc má složení bez chemie. Prakticky jí nedáme z ruky.

A co boduje u dětí? Jednoznačně zubní pasty Jack N‘ Jill. Jejich příchutě si získají každé malé dítko. Banánová, žvýkačková nebo malinová nejvíc baví nás. Proč z nich máme radost i jako dospělí? Jsou to pasty bez chemie, takže nezatíží dětská bříška. A všichni dobře víme, že děti se v polykání pasty vyžívají.

Ještě něco stojí za vyzkoušení?

Vybrali jsme několik top produktů, které nás v letošním roce překvapily. Za zmínku ale stojí i další značky. Naše dentální hygienistka Lucie Přibylová DiS. chválí ústní vodu blue®m. Zákaznickou podporu si po prvním vyzkoušení získala stálice mezi zubními pastami Opalescence a marketingové oddělení fandí poslední technologické novince Oral-B iO. Produkty, které u nás najdete, testujeme sami na sobě. Proto se na nás neváhejte obrátit, pokud si nevíte rady s výběrem. Doporučujeme na základě vlastních zkušeností.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz