Značka

Cena, dostupnost

0
1200

Technologie čištění

Způsob pohybu hlavice, který se zaslouží o odstranění plaku ze zubů

  • Sonická technologie je nejšetrnější metoda mikrovibrací, které rozrušují zubní plak a odstraňují ho ze zubů. Je vhodná pro citlivé zuby a dásně.
  • Rotační 2D technologií disponují základní modely kartáčků. Zubní plak odstraňuje pomocí otáčení hlavičky kartáčku vpravo a vlevo
  • Oscilačně-rotační 3D technologie - kombinuje rotační pohyb zprava doleva s jemným pulzováním, a proto se jedná o pokročilejší technologii čištění, než je rotační 2D.

Počet čistících režimů

Standardní výbavou kartáčků je jeden čistící režim. Pokročilejší modely mají režimů více, a proto si můžete vybrat speciální režim pro citlivé zuby, masáž dásní nebo leštění zubů. Pro ty nejnáročnější uživatele mají kartáčky až 6 čistících režimů.

Počet hlavic v balení

Další příslušenství v balení

Hodnocení zákazníků

Přesně tyhle kartáčky máme jako první v ČR. Nové Oral-B přichází s designovými cestovními pouzdry a pořídit je můžete nejen sobě, ale také dětem. Kartáčky Vitality jsou vhodné dokonce už pro děti od 3 let a i díky hravému vzhledu vaše potomky jistě povzbudí v dobrých návycích při čištění zubů. Pro dospělé jsou pak určeny kartáčky Oral-B PRO 750: speciální 3D technologie kombinuje pulzace a rotace. Práce kartáčku je velmi efektivní, ale zůstává šetrná k zubům i dásním.