Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Odborníci s lidskou tváří

  • 2. prosince 2019

Viděli jste náš spot s malinami? Nebo se zubním kamenem? Snažíme se vás bavit a zároveň poukázat na nejčastější problémy, které vaše zuby trápí. O všem se radíme s odborníky a hodláme v tom pokračovat i v příštím roce.

Natáčení spotu
Natáčení spotu

Oživlé zuby jako součást značky

Když jsme tvořili kampaň s oživlými zuby, dlouho nebylo jasné, že použijeme právě tento návrh. Rozhodovali jsme mezi několika variantami. Proč vlastně ztělesnění zubů vyhrálo? Možná proto, že jsme s něčím takovým pracovali už dřív. Úplně první verzi webu zdobily zábavné ilustrace zubů. Každá kategorie měla svoje „problémy“. A protože i nás občas ovládne nostalgie, rozhodli jsme se tento motiv znovu probudit.

Zuby totiž s námi často mají trápení. Ať už jsou to maliny, popcorn nebo sladkosti. Občas asi všichni to čištění tak trochu odflákneme. A pak si s námi zuby opravdu zažijí svoje. Proto vznikly zatím dva spoty – o malinách a zubním kameni, který trápí opravdu velké množství lidí.

Malinový masakr
Zubní kámen s chrupem ámen!

Co bude dál?

Nezahálíme a pracujeme dál. I na další naší cestě nás budou provázet příběhy zubů. Nové video pro vás chystáme už začátkem příštího roku. Jaký příběh to bude tentokrát? Tak to zatím můžete hádat.

Nezůstáváme ale jen u videí. Chystáme další věci. A to i pro vaše ratolesti. Spolupráce s ilustrátorkou Lenkou Pužmanovou pomalu začíná přinášet první návrhy. Zatím vám ale ukážeme jen malou ochutnávku. Tyto zoubky už v příštím roce uvidíte určitě více. Pomáhat vám budou se správným čištěním, ke kterému věříme namotivují i vaše děti.

Odborníci nesmí chybět

V současnosti využíváte toho, že se zubních lékařek ptáte na dotazy ohledně problému se zuby v Poradně. Tuto spolupráci ale budeme rozšiřovat. Chystáme videa přímo z ordinace zubních lékařů a dentálních hygienistek. Těšit se můžete na informace o pravidelných prohlídkách nebo zákrocích. Samozřejmostí budou i vzdělávací videa týkající se dědičnosti nebo problémů s dásněmi. 

Těšíme se, co přinese nový rok 2020. A také se těšíme na zpětnou vazbu od vás. Snad se vám naše novinky budou líbit.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz