Odol3dent

Značku Odol3dent produkuje společnost GlaxoSmithKline s pobočkou v České republice. Patří k jedné z největších farmaceutických firem na světě, jejíž hlavní sídlo je v Londýně. Společnost se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků. Hlavním cílem společnosti je zlepšit kvalitu lidského života.

Složení

Zubní pasty mají antibakteriální účinek a díky tomu důkladně vyčistí zuby i jazyk. Pomáhají navíc ze skloviny šetrně odstranit pigmentové skvrny a umožňují navrácení přirozené bělosti zubům. Produkty na zuby Odol3dent obsahují speciální adstringentní látku, která napomáhá zpevňování dásní. Aktivní fluor chrání zuby proti zubnímu kazu.

Proč právě Odol3dent?

Zubní pasty Odol3dent posilují zub těsně nad linií dásně. Chrání i zranitelné prostředí pod dásní tím, že ničí veškeré bakterie. Udržují dásně těsně přilehlé k zubům. Produkty Odol3dent zajišťují účinnou prevenci problémů, které jsou nejčastější příčinou návštěv u zubaře. Poskytují trojnásobnou ochranu: proti zubnímu kameni, zubnímu kazu a proti paradontóze.


+ Více o značce Odol3dent