Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Barva se vám nakonec nezdá, nabíjení trvá moc dlouho nebo jen nevyužijete tolik funkcí – jsou věci, které zjistíte až při používání. My i Oral-B si problémy každodenního života dokážeme dobře představit a víme, že na jejich objevování potřebujete klid a čas. Abyste se nebáli dělat postupné krůčky směrem k úsměvu od ucha k uchu, máte přesně 100 dní na vyzkoušení. Pokud vám produkt nesedne, dostanete zpátky peníze. Jednoduché!

  • elektrické zubní kartáčky
  • ústní sprchy
  • ústní centra

Pozor! Na bateriové zubní kartáčky a náhradní hlavice se 100denní zkušební doba nevztahuje. Každý účastník může během kampaně vrátit pouze jeden výrobek. Každou účtenku lze v kampani použít pouze jednou.

  1. Vracené zboží musí být nepoškozené a kompletní – nezapomeňte třeba na nabíječku nebo jiné příslušenství. Vše zabalte do původního obalu, přiložte originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu a také vyplněný kupón na vrácení (najdete na straně 3).

  2. Zásilku si nechte bezpodmínečně pojistit! Při převozu se může stát cokoliv a peníze se vám vrátí pouze tehdy, když zboží dorazí v pořádku. A kam vlastně balíček poslat?
    Na adresu Ritual Communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika.

  3. Zkontrolovat přicházející zboží nějakou dobu trvá. Nejpozději do 28 dnů od doručení zásilky dostanete zprávu, zda doputovala v pořádku a kdy očekávat peníze. Ty vám budou vráceny buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou na vaši adresu - záleží, co jste vyplnili do kupónu na vrácení.

Podmínky propagační akce se nijak nedotýkají zákonných práv zákazníka. Pořadatelem akce je společnost Procter&Gamble Czech Republic s.r.o., sídlo: Ottova 402, 269 32 Rakovník, ČR Česká republika. Úplné znění oficiálních pravidel si můžete přečíst zde.

Neváhejte se s námi poradit na e-mailu info@nazuby.cz a nebo na telefonu 380 831 831.

 


Andrea Aleš
+420 380 831 831

Pracovní dny 8 - 17

info@nazuby.cz

kdykoliv

Mohlo by vás zajímat:

Poradna
Časté dotazy
Doprava
Platba
Obchodní podmínky
O nás