Značka

Cena, dostupnost

0
10000

Výdrž akumulátoru při čištění 2× denně

Počet kompatibilních hlavic

Výbava, funkce

Čím více funkcí, tím lepší a modernější kartáček

  • Časovač je základní funkcí kartáčku, která Vás po dvou minutách čištění upozorní, že jste již dodrželi doporučenou dobu čištění.
  • Senzor tlaku pomáhá šetřit Vaše dásně. Pokud budete během čištění na kartáček příliš tlačit, tak Vás na to kartáček upozorní.
  • Pomocí indikátoru nabíjení si můžete ohlídat, jestli je Váš kartáček nabitý nebo jej musíte dobít.
  • U nejmodernějších kartáčků najdete funkci propojení kartáčku s chytrým telefonem pomocí bluetooth. Díky speciální aplikaci tak budete mít plnou kontrolu nad Vaším čištěním.
  • Nastavení intenzity čištění je funkce vhodná pro začátečníky s elektrickými kartáčky, aby si na takové čištění lépe zvykli.

Režimy čištění

Počet hlavic v balení

Další příslušenství v balení

Napájení

Hodnocení zákazníků

Ke kartáčku Oral-B roční zásoba hlavic ZDARMA

Je to snadné: kupte do konce ledna jeden z vybraných kartáčků Oral-B a podělte se o své zkušenosti. Autor každé přijaté recenze od nás dostane zásobu hlavic Oral-B na celý rok!

  1. Kupte si u nás v období od 15. do 31. ledna 2020 elektrický zubní kartáček Oral-B z řady PRO, Smart, Genius nebo Pulsonic. Spolu s ním můžete samozřejmě zakoupit cokoliv dalšího :)
  2. Po 14 dnech od nákupu - až kartáček důkladně vyzkoušíte - vám pošleme e-mail s prosbou o recenzi vašeho kartáčku.
    V e-mailu bude také odkaz na náš web, kde recenzi napíšete.
  3. Jakmile recenzi přijmeme (aby byly recenze užitečné pro ostatní, kontrolujeme jejich úplnost nebo to, zda neobsahují reklamy nebo vulgarismy), pošleme vám zcela zdarma 4 kusy náhradních hlavic k vašemu novému kartáčku. Pokud si koupíte oscilační kartáček, odměnou vám budou hlavice Sensi UltraThin, pokud sonický kartáček, odměnou budou hlavice Pulsonic.

+ Více o kategorii