Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

V roce 1891 založili Anton a Gerard Philipsovi v Eidhovenu společnost s názvem Philips & Co. Přestože původně se značka Philips zaměřovala na výrobu žárovek, tak se už od roku 1925 začala věnovat experimentům s televizemi. První elektrické holicí strojky Philips spatřily světlo světa v polovině dvacátého století a téměř ihned si získali velkou oblibu. Jen do roku 1995 se jich prodalo víc jak 300 milionů.

Proč právě Philips?

Dnešní holicí strojky Philips jsou určeny pro suché i mokré holení. O pečlivé oholení se stará především systém SuperLift & Cut, který se postará o nadzvednutí a následné pečlivé odříznutí vousu. Technologie Reflex Action a Dual Precision mají za cíl ideálně kopírovat tvar Vaší tváře a oholit tak i ty nejkratší vousy na obtížně dostupných místech. 

Philips ovšem nevyrábí pouze holicí strojky, skvělou práci odvedou i jejich zastřihovače. Ty jsou dodávány s širokým výběrem nástavců, jejichž pomocí skvěle upravíte nejen Váš účes, ale lehce s nimi oholíte různé části Vašeho těla včetně intimních partií.

Společnost Philips myslí i na ženy, proto nabízí i velký výběr epilátorů. Jsou vybaveny širokou omyvatelnou hlavou, jejíž zásluhou odstraníte jedním tahem větší množství chloupků. Nemusíte se bát ani velkého podráždění, protože epilátory Philips nabízejí způsoby, jak podráždění snížit, například jemným vibračním nástavcem nebo možností epilace pod vodou. 


Všechny produkty značky Philips

Hodnocení zákazníků

Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.