Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Abyste si čas výměny nemuseli hlídat podle kalendáře, jsou kartáčky Oral-B vybavené speciálními vlákny Indicator®, která jsou na novém kartáčku tmavě modrá. Když jsou vlákna z poloviny vybledlá, tak je vhodný čas na výměnu hlavice za novou.

Potřebujete jemný kartáček pro citlivé zuby a dásně?

Pokud máte citlivé zuby a dásně, sáhněte po hlavici Sensi UltraThin. Hlavice je vybavena velmi jemnými vlákny, aby se zamezilo zatěžování dásní během čištění zubů.

Ukázat

Důkladné odstranění zubního plaku

Pokud hledáte pomocníka pro důkladné odstranění zubního plaku, vyzkoušejte hlavici CrossAction, která byla navržena ve spolupráci se zubními lékaři. Je to nejoblíbenější kartáčková hlavice Oral-B a vybírat můžete mezi bílým a černým provedením. Dobrou volbou je i model PrecisionClean, který je osvědčeným pomocníkem pro každoděnní čištění a boduje nízkou cenou.

Ukázat

Rádi byste měli bělejší zuby?

 

Barevně výrazné potraviny jako víno nebo káva zanechávají na zubech povrchové skvrny. K jejich odstranění je ideální hlavice 3D White. Ta je vybavena speciální čistící vložkou, která se přizpůsobí tvaru zubů, odstraní z jeho povrchu skvrny a zub vyleští.

Ukázat

Lepší čištění mezizubních prostor

Chcete-li, se svým kartáčkem dosáhnout dále do mezizubních prostorů, vyzkoušejte hlavici FlossAction, která to zvládne díky speciálním vláknům Micropulse™. Dobrou volbou je i hlavice Trizone, která využívá třízónové čištění a různou výšku vláken.

Ukázat

Potřebujete kartáček pro děti?

Pro děti je určena řada hlavic StagesKids. Složení kartáčku je přizpůsobeno dětským zubům a vybírat můžete z několika motivů pohádkových postaviček.

Ukázat

Péče o rovnátka

Péče o rovnátka není vždy jednoduchá, ale hlavice Ortho Care Vám s tím spolehlivě pomůže. Hlavice je totiž navržena tak, aby její vlákna pronikla do prostoru mezi rovnátky a zubem.

Ukázat

Prohlédněte si kompletní nabídku kartáčkových hlavic Oral-B:

Přehled všech hlavic