Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Menu

Poradíme s těmi nejzákeřnějšími dárky – pro muže, táty a synátory

  • 24. října 2021

Snažit se každý rok vymyslet dárek pro „chlapa“ nám občas připomíná snahu zaběhnout orientační běh. Vyrážíte sice s nadšením a naplno, ale kdesi po cestě se záhadně ztratíte a po třech hodinách zoufalství proběhnete startovní, nikoliv cílovou, rovinkou. Pojďme se tomu letos společně vyhnout.

Dárky pro muže
Dárky pro muže

Dárky pro nejmenší klučiny

Dárky pro nejmenší klučiny

Nejeden rodič zažívá dennodenní souboj o ne/čištění zubů. Že může vyhrát jen jeden? Omyl. S elektrickým kartáčkem děti čištění přestanou odmítat a rodičům se konečně uleví. Sonické Philips Sonicare for Kids napojíte na zábavnou aplikaci, oscilačně-rotační Oral-B Vitality Kids zase nabízejí oblíbené motivy Star Wars, Spidermana nebo Aut.

Při čištění manuálním kartáčkem můžete děti zabavit přesýpacími hodinami, veselým kartáčkem a trochu je k čištění namotivovat chutnou zubní pastou. My s klidem doporučujeme ty od Jack N' Jill (bez zbytečné chemie) nebo lety prověřenou klasiku od Elmexu.

Nechceme všechny házet do jednoho pytle, ale málokterý puberťák je do ústní hygieny nadšený. Pokud chcete tu minutu, kterou vás syn čištění zubů věnuje, využít na maximum, nezbyde než pořídit elektrický kartáček. Philips nabízí řadu speciálně pro teenagery. U všech modelů je součástí praktické cestovní pouzdro.

Mladý muž by mohl slyšet ale také na svěží dech do kapsy nebo aspoň speciální edice slavných Curaprox kartáčků. Každá malá motivace pro lepší ústní hygienu se počítá!

Z naší zkušenost můžeme muže rozdělit do dvou kategorií. Ti, pro které je péče o zuby důležitá (v jejich koupelně najdete mezizubní kartáčky i škrabku na jazyk) – a ti, kteří si koupí první kartáček, který jim v obchodě padne do ruky.

První skupinu zas tak snadno nepotěšíte. Zkuste se zaměřit na opravdové vychytávky. Možná muž používá starší elektrický kartáček a potěší ho výkonnější model s více funkcemi? Třeba vítěz únorového dTestu 2021, Oral-B iO Series 7N nebo letošní novinka od Philipsu v tmavě modré barvě. Nebo je spíš čas posunout zubní výbavu na další level a potěší ho ústní sprcha pro dokonale čisté mezizubní prostory?

Z maličkostí doporučíme kovovou rukojeť k mezizubním kartáčkům Curaprox (stylové a eliminující zbytečný odpad), praktický stojánek na (mezi)zubní kartáčky, nebo prémiové zubní pasty Marvis.

A co zvolit pro tu druhou skupinu mužů? Za nás jsou jasnou volbou elektrické kartáčky – zatímco manuálním ti nejšikovnější stihnou asi 600 pohybů za minutu, i levnější elektrický model se pohybuje v desetitisících pohybů. Ta trocha času investovaného do ústní hygieny tak bude využita na maximum.

(Zkuste mrknout na TOP 3 sonické kartáčky do 2000 Kč anebo Jak vybrat elektrický zubní kartáček.)


Hledáte další inspiraci?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

marketingový specialista,

redakce Nazuby.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz