KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Poradíme s těmi nejzákeřnějšími dárky – pro muže, táty a synátory

  • 10. října 2022

Snažit se každý rok vymyslet dárek pro „chlapa“ občas připomíná snahu zaběhnout orientační běh. Vyrážíte sice s nadšením a naplno, ale kdesi po cestě se záhadně ztratíte a po třech hodinách zoufalství proběhnete startovní, nikoliv cílovou, rovinkou. Pojďme se tomu letos společně vyhnout.

Dárky pro muže
Dárky pro muže

Dárky pro nejmenší klučiny

Nejeden rodič zažívá dennodenní souboj o ne/čištění zubů. Že může vyhrát jen jeden? Omyl. S elektrickým kartáčkem děti čištění přestanou odmítat a rodičům se konečně uleví. Sonické Philips Sonicare for Kids napojíte na zábavnou aplikaci, oscilačně-rotační Oral-B Vitality Kids zase nabízejí oblíbené motivy Star Wars, Buzze Rakeťáka nebo Mickey Mouse. 

Při čištění manuálním kartáčkem můžete děti zabavit přesýpacími hodinami, veselým kartáčkem a trochu je k čištění namotivovat chutnou zubní pastou. My s klidem doporučujeme ty od Jack N' Jill (bez zbytečné chemie) nebo lety prověřenou klasiku od Elmexu.

Pro dospívající puberťáky

Nechceme všechny házet do jednoho pytle, ale málokterý puberťák je do ústní hygieny nadšený. Pokud chcete tu minutu, kterou vás syn čištění zubů věnuje, využít na maximum, nezbyde než pořídit elektrický kartáček. Vybírat můžete ze všech elektrických kartáčků z naší nabídky

Mladý muž by mohl slyšet ale také na svěží dech do kapsy nebo aspoň speciální edici Curaprox kartáčků. Každá malá motivace pro lepší ústní hygienu se počítá!

Dospělý muž

Z naší zkušenost můžeme muže rozdělit do dvou kategorií. Ti, pro které je péče o zuby důležitá (v jejich koupelně najdete mezizubní kartáčky i škrabku na jazyk) – a ti, kteří si koupí první kartáček, který jim v obchodě padne do ruky.

První skupinu zas tak snadno nepotěšíte. Zkuste se zaměřit na opravdové vychytávky. Možná muž používá starší elektrický kartáček a potěší ho výkonnější model s více funkcemi? Skvělým tipem je magnetický kartáček Oral-B iO Series 6 a luxusní Philips v tmavě modré barvě. Nebo je spíš čas posunout zubní výbavu na další level a potěší ho ústní sprcha pro dokonale čisté mezizubní prostory?

Z maličkostí doporučíme kovovou rukojeť k mezizubním kartáčkům Curaprox (stylové a eliminující zbytečný odpad), praktický stojánek na (mezi)zubní kartáčky, prémiové zubní pasty Marvis nebo naše dárková sada pro muže, která obsahuje produkty, které jsme sami vybrali.

A co zvolit pro tu druhou skupinu mužů? Za nás jsou jasnou volbou elektrické kartáčky – zatímco manuálním ti nejšikovnější stihnou asi 600 pohybů za minutu, i levnější elektrický model se pohybuje v desetitisících pohybů. Ta trocha času investovaného do ústní hygieny tak bude využita na maximum.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz