Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Obešla se doteď vaše rutina čištění zubů bez ústní vody? Ústní vody Listerine s esenciálními oleji slibují mnohem víc, než prosté osvěžení dechu. Během 21denní výzvy můžete jejich účinky vyzkoušet na vlastní zuby s garancí vrácení peněz.

Jak se do výzvy zapojit?

V období od 1. května do 30. června 2021 si zakupte libovolnou ústní vodu Listerine o objemu 1000 ml nebo alespoň 2 balení o velikosti 400 ml či 500 ml (není nutné je zakoupit najednou).

Po dobu 21 dní pravidelně ústní vodu používejte dle instrukcí na obalu, a to po čištění zubním kartáčkem a vyčištění mezizubních prostor. Pokud nepocítíte slibované rozdíly a nebudete s ústní vodou spokojeni, získáte zpátky peníze.

Jak získat zpátky peníze v případě nespokojenosti?

Účtenku nebo fakturu prokazující nákup ústní vody Listerine přiložte společně s víčkem (víčky) ústní vody a krátkým dopisem a vše zašlete mezi 22. květnem a 31. červencem 2021 na adresu: PROMOTIME, s.r.o., Klostermannova 1563/4, 143 00 Praha.

Peníze získáte zpátky ve formě poštovní poukázky, a to jak za ústní vody (do 400 Kč), tak za poštovné (do 54 Kč). Veškeré podrobnosti najdete v kompletních pravidlech akce zde.

Pořadatelem spotřebitelské akce „LISTERINE® - Záruka vrácení peněz“ je společnost Johnson & Johnson, s.r.o.