Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka PresiDENT je produkována italskou společností Betafarma, jejíž vznik je datován k roku 1971. Společnost se soustředí především na oblast ústní hygieny, kromě toho se zabývá péčí o pleť a výrobou lékařských přístrojů. Betafarma se snaží být pozorná vůči změnám na trhu, vyniká díky inovacím a vyhledává nové výzvy, které se snaží úspěšně řešit.

Složení

Produkty značky PresiDENT obsahují hydroxyapatit, který uzavírá a hojí obnažené dentinové kanálky. Směs zejména oxidu křemičitého zaručuje vyvážené abrazivní vlastnosti. Obsah vápníku glycerofosfátu podporuje remineralizaci zubních tkání a sodík monofluorofosfátu zabraňuje tvorbě kazů a zajišťuje kompletní dezinfekci ústní dutiny. Rostlinné extrakty z lípy a heřmánku pak zklidňují sliznici a dásně.

Proč právě PresiDENT?

Předností produktů PresiDENT je jejich vysoká šetrnost k zubní sklovině a dásním, protože mají nižší stupeň abrazivity. Zubní pasty potlačují rozmnožování bakterií a tak poskytuje úlevu dásním i v případě rozvinuté paradontózy. Jsou vhodné zejména k preventivnímu ošetřování dásní a k redukci potíží se zanícenými dásněmi.


Všechny produkty z President

Hodnocení zákazníků

Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.