Značka

Cena, dostupnost

0
1000

Druh příslušenství

Hodnocení zákazníků

Může se Vám stát, že se občas nějaká součást elektrického kartáčku rozbije nebo potřebujete nějaké příslušenství přikoupit. Proto výrobci elektrických kartáčků některé příslušenství volně prodávají, abyste se vždycky nemuseli obracet na servisní střediska.

Stejně jako to platí při výběru náhradních hlavic ke kartáčku, tak i u ostatního příslušenství musíte vybírat pouze v rámci dané značky. Zkrátka příslušenství není kompatibilní napříč značkami. Díky tomu ale také narazíte na úskalí, že pro některé značky elektrických kartáčků určité druhy příslušenství nenajdete. Nejčastěji dokupovaným příslušenstvím jsou cestovní pouzdra, která nejsou vždy součástí balení kartáčků. Jako náhradní díly jsou nejvíc poptávané nabíječky, ale samozřejmě k dostání je i takové příslušenství, jako jsou držáky na hlavice, UV sanitizéry a podobně.

Podle čeho vybírat?

Nejdůležitější je mít na paměti, že příslušenství k elektrickým kartáčkům není kompatibilní napříč značkami, můžete tudíž vybírat vždy příslušenství od stejné značky, jako máte kartáček. Nejširší nabídku příslušenství mají značky Braun Oral-B a Philips Sonicare, které jsou nejoblíbenější. Kvůli příslušenství ostatních značek, se často musíte obrátit na autorizovaný servis.