Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vaším revírem je ústní dutina, vaše tempo je vražedné? Jsme tu, abychom vám co možná nejvíc ulehčili – ať už provozujete zubní ordinaci, ordinaci dentální hygieny anebo dentální laboratoř.

Náš cíl je totiž stejný jako váš – naučit lidi starat se co nejlépe o celou ústní dutinu.

Sice vám nepomůžeme se samotnými zákroky, ale na poli popularizace ústní hygieny se činíme ostošest už přes 14 let (vydáváme online i tištěný magazín a vzdělávací tiskoviny, také vedeme online poradnu).

Věříme, že společnými silami dovedeme změnit přístup lidí k péči o ústa.

„Já jsem už dlouho registrovaná a popravdě… máte nejlepší ceny! Zboží dorazí do druhého dne – nemám si na co stěžovat. Děkuji.” Eliška Řiháčková Remundová, DiS., Hodonín

 

Už přes 650 lékařů, dentálních hygienistek a zubních laboratoří po celém Česku i Slovensku se rozhodlo nakupovat právě u nás. Co je k tomu vedlo, ptáte se?

A. opravdu nízké ceny

Chcete získat nejlepší ceny široko daleko? Tak to jste tady správně. S VIP účtem pro dentální profesionály u nás nakupujete za extrémně výhodné ceny, které nikde jinde neseženete.

Věříme, že si oblíbíte extra nabídky od našich partnerů, které pravidelně připravujeme jen pro dentální profesionály a dbáme o jejich exkluzivitu.

B. jedinečné vzdělávací tiskoviny

Máte pocit, že lidem pořád opakujete všechno dokola? Příště jim na odchodu vtiskněte do ruky jeden z našich vzdělávacích letáčků, které vám ušetří plno práce.

V pár krátkých bodech jim připomeneme to nejdůležitější – ať už jde o péči o ústa po trhání, doporučení pro čištění dětských zoubků nebo návod na mezizubní čištění… Pacienti si letáček přečtou v klidu doma (bez stresu) a budou vědět, co mají dělat. Zááázrak!

„Mají letáčky ověřené informace?” Všechny texty nám supervizují zubní lékařky a dentální hygienistky.

C. rozšířený výběr sortimentu do ordinací

Mizející kelímky, savky, rukavice, a ve většině případů se na to přijde ve chvíli, kdy zbývá poslední kus… S VIP účtem se dostanete do speciální části webu, kde zakoupíte zásoby do své ordinace. Objednávku vám doručíme v drtivé většině případů hned do druhého dne.

Jsme tu pro vás – každý den a nebojte… nezahltíme vás tunou e-mailů a nabídek. Víme, váš čas je cenný. Pojďme se spojit!

 
 

Potřebujete pomoc s přihlášením, objednávkou anebo jen objednávku nestíháte vytvořit přes internet? Zavolejte nám na +420 725 030 670 nebo pošlete e-mail na info@nazuby.cz. Pomůžeme vám, jak to jen půjde.