KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Rok 2021 utekl jako voda. Děkujeme, že jste s námi!

  • 21. prosince 2021

Většina z nás má tendence kolem konce roku rozjímat nad tím, jaký byl uplynulý rok. Co se dělo u nás, co nám udělalo největší radost a co chystáme do příštího roku? Tím vším vám v tomto článku zkrátíme volnou chvíli.

Vánoce 2021
Vánoce 2021

Vánoční balíčky pro děti z dětských domovů

Jako jihočeská firma jsme se rozhodli letos podat pomocnou ruku čtyřem vybraným dětským domovům z našeho kraje. Děti všech věkových kategorií jsme vybavili balíčky s půlroční zásobou pomůcek pro čištění zubů a každému jsme přihodili i něco, aby je čištění trochu více bavilo. Díky komunikaci s řediteli a ředitelkami dětských domovů jsme se ale dozvěděli, že děti potřebují také větší osvětu v tom, jak se o zuby správně starat. A to nám vnuklo další nápad, který bychom příští rok rádi ve spolupráci s klinikou DentalCare realizovali. Protože prevence je základ zdravého úsměvu.

Druhý rok jsme byli Ježíškovými vnoučaty

Díky vaší věrnosti jsme již druhým rokem spolu se značkou Oral-B stali Ježíškovými vnoučaty. Do této tradiční dobročinné akce jsme společně přispěli 50 000 Kč. Vyšší finanční částky obvykle domy seniorů využívají na nákladnější dárky. Jsme rádi, že jsme opět mohli být součástí a z každého vámi zakoupeného kartáčku Oral-B přispět seniorům na vánoční radosti.

Každý měsíc jedna soutěž

Víme, že soutěžit vás baví! A nás zase baví číst vaše odpovědi a nahlédnout trochu do vaší denní rutiny čištění zubů. Proto jsme letos uspořádali 12 soutěží a rozhodně s tím nechceme skončit. Věříme, že i v příštím roce vás soutěže budou lákat a výhry těšit. Díky soutěžím jsme letos třeba zjistili, jak moc máte rádi Herbadent, čeho si na něm nejvíce ceníte, že Elmex a Meridol jsou stálice ve vašich koupelnách a že chcete zapracovat na používání mezizubních kartáčků nebo ústních vod. A my vám rádi pomůžeme jít tomu v příštím roce naproti.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz