Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vyzkoušejte bez obav vybrané elektrické kartáčky Sencor. Nebude-li vám produkt vyhovovat, můžete jej vrátit a organizátor vám pošle peníze zpět.

Jak postupovat

  • Podmínkou akce je registrace zakoupeného spotřebiče na stránkách www.sencor.cz, kde účastník kompletně a řádně vyplní všechny požadované údaje. Registrace musí proběhnout nejpozději do 14 dnů od nákupu.
  • Pokud nebude účastník s výrobkem spokojen, může ho do 60 dnů od nákupu vrátit na adresu: FAST ČR a.s., U Sanitasu 1621, Říčany 25101
  • Pro uznání vrácení musí být výrobek kompletní (zcela čistý, nepoškozený či jinak neznehodnocený), v původním obalu včetně veškerého příslušenství a dokumentace. K výrobku musí být přiložen doklad o nákupu.
  • Vrácení výrobku lze učinit osobně nebo využít služeb České pošty, s.p. Jiný způsob nebude akceptován.
  • Vrácené zboží musí být řádně zabaleno, označeno adresou příjemce, adresou odesílatele a heslem „Garance 60 dní vrácení peněz“ a kódem Sencor60.
  • Vrácený výrobek projde fyzickou kontrolou a identifikací. Bude-li jeho opotřebení odpovídat maximálně 60dennímu běžnému užívání, bude účastníkovi vrácena kupní cena výrobku. Do 14 dnů od přijetí výrobku na adresu centrály budou účastníkovi, který splnil výše uvedené podmínky, vyplaceny peníze zpět na bankovní účet

Akce trvá od 20.5. 2023 do 31.1. 2024.

Organizátorem akce je společnost FAST ČR, a.s. U Sanitasu 1621, Říčany u Prahy 251 01 IČO: 247 77 749, DIČ: CZ24777749

Seznamte se s úplnými podmínkami akce. Zde najdete i formulář pro vrácení peněz.