Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Menu

Swissdent Cosmetics je mezinárodní společnost založená roku 2006, jejíž sídlo se nachází v Curychu. Cílem společnosti je vyvíjet prostředky na základě moderních poznatků. Prezentují se výsledky vysoce kvalitních luxusních produktů, které jsou jemné a citlivé k zubům uživatele. Do jejich produktové řady nespadají pouze bělicí zubní prostředky, ale rovněž kartáčky, ústní vody a spreje.

Složení

Účinnost prostředků Swissdent (Extreme Whitening, Crystal, Pure, Gentle atd.) vychází z unikátního složení z přírodních enzymů. Produkty obsahují bromelain a papain, které jsou získávané z ananasu a papáji. Z povrchu zubů odstraňují plak přirozeně a působí zároveň jako enzymatický peeling. Za vlastní proces bělení je odpovědný peroxid vápenatý, který zajišťuje jemné a účinné čištění zubů.

Proč právě Swissdent?

Produkty značky Swissdent aktivně působí při ničení bakterií, které způsobují špatný dech a účinně pomáhá při péči o zuby a dásně. Při čištění dochází v ústech k uvolňování eukalyptového oleje z malých kapslí. Pasty mají zvýšený obsah fluoridu, který zaručuje dokonalou remineralizaci zubní skloviny. Kromě zmíněných předností vyniká svou velice výraznou, svěží příchutí.


Když nechcete sáhnout vedle