Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Ve dnech 14. 10. 2021 – 16. 10. 2021 proběhl v pražských Letňanech 28. Mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT. Mezi řadou vystavovatelů se prezentovala i společnost P&G s výrobky značky Oral-B, kdy součástí prezentace bylo i veřejné testování elektrického kartáčku Oral-B iO Series 9N a sběr názorů na tento produkt. Testování proběhlo pod záštitou P&G a v rámci maximální transparentnosti informací zveřejněných na portálu Nazuby.cz uvádíme, za jakých podmínek bylo testování a sběr zkušeností s produktem provedeny.

Informace pořízené v rámci testování jsou v sekci Hodnocení u produktu Oral-B iO Series 9N Black uvedeny s popisem „Pořízeno v rámci testování produktu na dentálním veletrhu PRAGODENT 2021“

Návštěvník stánku P&G měl možnost si nejprve vyslechnout od školeného specialisty kompletní vysvětlení technologie, vlastností a benefitů produktu Oral-B iO. Následně si návštěvníka převzala dentální hygienistka, se kterou absolvoval kompletní dvouminutové čištění zubů s kartáčkem Oral-B iO. Teprve poté byla návštěvníkovi nabídnuta možnost, aby sdílel svůj názor na čištění s kartáčkem Oral-B iO, za účelem publikace hodnocení. Jako odměna za věnovaný čas byla nabídnuta zubní pasta Oral-B s obsahem 75ml.

Pracovník, který zajišťoval pomoc při pořízení hodnocení a hodnocení dokumentoval, měl k dispozici následující dotazy, na které se snažil získat od návštěvníka odpovědi.

  • Co se Vám na iO nejvíce líbilo?
  • Jak hodnotíte čištění s iO? Bylo příjemné / jemné / precizní…?
  • Jaké další vlastnosti iO se vám líbily?
  • Je něco, co se Vám na iO nelíbilo?

Záměrně nebyly kladeny otázky na vlastnosti kartáčku, které nemohl návštěvník na základě zkušenosti s produktem hodnotit, jako například výdrž baterie, nebo funkcionalita aplikace. Zaznamenané informace měl návštěvník možnost zkontrolovat. Hodnocení nebyla dále upravována a na webu Nazuby.cz jsou zveřejněna v originálním znění.