Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

2 000+ lidí přikoupilo

Tým Nazuby doporučuje: 5 nej z Black Friday

  • 19. listopadu 2021

Jste přehlceni nabídkami Black Friday? Všude na vás svítí množství slev, červená procenta s mínusem a zároveň stránky naplněné zbožím, ve kterém se možná jen těžko vyznáte? Proto přinášíme 5 našich vlastních tipů na to nejlepší, co najdete v naší Black Friday nabídce.

5 nej z Black Friday
5 nej z Black Friday

Oslovili jsme všechny pracovníky našeho marketingového týmu a zeptali jsme se jich na jednu jedinou otázku: „Co z naší Black Friday nabídky bys doporučil/a někomu dalšímu?“

Třikrát hurá za elektrické kartáčky

Karin je sice v našem týmu letošní nováček, ale už si stihla najít svého oblíbence. „Pulsonic je super kartáček i pro mě jako začátečníka v elektrickém čištění.“ Jemné čistící pohyby, lehké tělo, spolehlivá značka a vhodnost i pro děti od 10 let. To jsou ty největší benefity kartáčku Oral-B Pulsonic Slim.

Starší děti už dětské elektrické kartáčky moc nebaví. Není divu, že u Aleše doma vede Philips Sonicare For Teens. „Oba kluci ho používají, jsou rádi, že v pubertě už nemají na kartáčku dětské obrázky.“ A nejen pro teenagery je tento kartáček skvělou volbou. Získá si všechny, co mají rádi neobvyklé barvy a taky si chtějí balit kartáček na cesty. To je totiž s cestovním pouzdrem snazší.

U malých princezen zase nepřekvapivě vítězí Frozen a Monika to potvrzuje: „Moje holky ho zbožňují, protože Ledové království je jejich nejoblíbenější pohádka. A jsem ráda, že mají zuby lépe vyčištěné než normálním kartáčkem.“ Kartáček má dva režimy a část rukojeti se dá polepit samolepkou s motivem z pohádky.

Nezapomínáme asi na kvalitní pasty

I kdy obvykle tu největší slevu získáte na elektrickém kartáčku nebo sprše, my máme v Black Friday i naše oblíbené pasty. Andrea fandí těm bělícím: „Yotuel je pro mě nejšetrnější bělící pasta. Díky tomu, že málo pění a má nízkou abrazivitu, jí můžu používat i s elektrickým kartáčkem, a to je super.“ I když patří k dražším pastám, rozhodně se investice vyplatí, pasta Yotuel All-In-One je jemná s nízkou abrazivitou a obsahuje účinnou látku karbamid peroxid.

Preventivní péči o dásně pro změnu volí Honza: „Meridol mám vážně rád. Gelová pasta mi vyhovuje a voda osvěží a regeneruje dásně.“kompletní sadě dostanete dvě zubní pasty, ústní vodu a jemný zubní kartáček. Ideální volba pro někoho, kdo má problémy s dásněmi nebo je chce chránit před zánětem.


Našli jste svého favorita?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: