Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Vánoční výzdoba patří i do koupelny. Jak na to?

Jen co zavoní první studený podzimní vítr, je–to–tu. V hlavě ladíte vánoční seznamy, v uších zapnuté koledy, zachumlaní do červeného huňatého svetru. Že jste vánoční blázen? My taky! A proto si dovolujeme pozvat vánoční náladu i do vaší koupelny.

Vánoce, Vánoce přicháázejí, pusťme je do koupelny ♡
Vánoce, Vánoce přicháázejí, pusťme je do koupelny ♡

Skořicové máámení

Vůni skořice, vanilkového cukru, perníčků, to všechno si pojíme s kuchyní. Skořici ale najdete i v originálních koupelnách – a nevěřili byste, jak rychle vám zachutná. Náš tip? Skořicová zubní pasta Ohlalá. Božsky vypadá, ještě lépe chutná.

Skvělou skořicovku ale mají i přírodní Ben&Anna, bez pěnidel a fluoridů ji seženete od Himalaya a se špetkou máty taky od Marvisu.

Nejvánočnější kartáčky

Vyměnit kartáček za vánoční dává smysl hned dvakrát – každý den ráno a večer vás roztomilý vzhled trochu potěší. A ten druhý důvod? Po každé infekční nemoci byste měli zubní kartáček vyměnit za nový, snížíte tím riziko recidivy. A bohužel, vyjma svařáků, dárků a cukroví je zima i obdobím chřipek a angín.

Letos nám padly do oka tyhle luxusně vánoční kartáčky od Curasept Luxury Gold. Možná by se vám ale hodila spíš celá vánoční sada pro náročné? 🤩

Ostré jako zázvor

A když už jsme u těch nemocí. Zázvor – všelék neduhů, viďte? Zkuste ho tentokrát pustit i do koupelny, garantujeme vám, že se dočkáte hned dvojího osvěžení. Mimochodem, zázvorové pasty často vyhovují těm z vás, kdo bojujete s nechutenstvím (třeba zkraje těhotenství). O důvod víc zázvor vyzkoušet. Náš tip? Mátovo-zázvorová od Marvisu protáhne dech jak žádná jiná!

A jestli se na takhle drsnou pastu necítíte, dejte šanci ústní vodě. Krásně zlatá od Listerinu anebo radši kapitánskou exotiku? 🌴

Vánoční nálada nasáta? Pak doporučujeme rovnou přejít na dárkového průvodce, kde jsme pro vás připravili ty nejoriginálnější dárkové kategorie v lize ústní hygieny.


Hana Všetečková
autorka článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz