Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Vyhrajte balíček pro zdravější a bělejší zuby! SOUTĚŽ SKONČILA!

  • 5. listopadu 2017

Zdravý a zářivý úsměv je snem snad každého. Rádi se o svoje zuby staráte, nebo chcete vyzkoušet produkty, které Vám pomohou ze zubů odstranit povrchové skvrny? Tak si s námi zasoutěžte a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 1 500 Kč. Jak můžete vyhrát a co konkrétně v balíčku najdete?

Protože Vám takhle před Vánoci chceme udělat radost, připravili jsme pro Vás soutěž o tři balíčky pro Vaše zdravější zuby v celkové hodnotě 4 500 Kč. Pojďte si s námi zpříjemnit sychravý podzim.

Co můžu vyhrát?

Chceme Vám dopřát jako výhru ty nejlepší a nejoblíbenější produkty. Proto v balíčku najdete kartáčky Curaprox, bělící zubní pasty Opalescence a Swissdent. Připravili jsme i škrabky na jazyk Curaprox a pro podtržení svěžího dechu přihodíme i ústní vodu Listerine a žvýkačky a pastilky Miradent Xylitol. Dostanete zkrátka všechno pro Vaše dokonale vyčištěné zuby a svěží dech.

 

Jak se zapojit do soutěže?

Základem je si tipnout, kolik klasických manuálních zubních kartáčků jsme odeslali našim zákazníkům v balíčcích během října. A to včetně těch dětských. Výherní balíček získají tři nejbližší tipy.

Své tipy pište do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email, abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip patřit mezi nejbližší, kontaktovat :-) Soutěžit můžete až do neděle 12.11. 2017.

Přejeme hodně štěstí!

Kompletní podmínky soutěže najdete zde.

Edit 13.11.2017: SOUTĚŽ SKONČILA! VÍTEŽE BUDEME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU. 

Děkujeme všem, co se soutěže zúčastnili. Správná odpověď byla 3 525 prodaných zubních kartáčků za měsíc říjen 2017 :-)


S článkem souvisí: