Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka Waterpik se pohybuje na trhu již 70 let a vyrábí masážní sprchy, filtry pro pitnou vodu a pumpy, které ze Spojených států amerických dováží do celého světa. Společnosti Waterpik Technologies Inc. patří prvenství v uvedení ústního irigátoru - první „waterjet“ - na trh, stalo se tak před více než 40 lety.

Proč právě Waterpik?

Značka Waterpik provedla řadu klinických studií a i proto je zubními lékaři doporučována k potlačení paradentózy. Ústní sprcha (Ultra, Complete Care, Ultra Professional WP660, Traveler, atd.) a další čistící přípravky doplňují klasické metody odstraňování plaku, protože účinně redukují jeho toxicitu. Ke zdravým dásním přispívá dobrá cirkulace krve, což zaručuje masáž měkkých tkání prostřednictvím pulsujícího proudu vody. Výrobci doporučují používat ústní sprchy společně se sonickým kartáčkem k dosažení vyšší efektivity při čištění zubů. Ústní sprchy Waterpik zajišťují snadnější a efektivnější čištění než zubní nit a odstraní 99 % zubního plaku ze zubů. Velkou výhodou produktů Waterpik je snadná manipulace a v nabídce jsou i modely vhodné na cesty.

Pro čištění mezizubních prostor můžete použít speciálně vyvinutý přístroj Waterpik Flosser Whitening.  Jemná plastová špička Flosseru vibruje rychlostí 10 000 kmitů za minutu, což dokonale naruší a odstraní zubní plak a případné zbytky potravin.

Snadno také seženete k ústním sprchám Waterpik náhradní trysky, náhradní díly jako jsou hadičky a prostředky pro čištění.


Když nechcete sáhnout vedle