Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Maximum přírody pro Vaše zdraví. Weleda je značka, která vyrábí velké množství léčiv a dnes již i 120 produktů přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Základní koncepce léčiv Weledy dali dohromady začátkem dvacátého století Ita Wegmanová, Oskar Schmiedel a Dr. Rudolf Steiner. Jejich hlavním cílem pro vývoj léčiv vždy bylo dát organismu takové podněty, aby se sám začal léčit. Za rozvojem Weledy stojí ale také poptávka po přírodní kosmetice. 

Proč právě Weleda?

Nechte o sebe pečovat přírodu. Weleda je přírodní kosmetika, která se snaží udržet co nejvyšší standardy kvality. Zároveň 83% z rostlinných surovin, ze kterých jsou produkty Weleda vyráběny, je vypěstováno v ekologickém zemědělství. Všechny přípravky jsou vyráběny bez umělých konzervačních látek a z přírodních surovin.

Poskytněte svým dětem přírodní léčivou sílu. Dětské zubní gely jsou speciálně vyvinuty pro péči o mléčné zuby. V naší nabídce najdete dva druhy dětských zubních gelů. Jeden z nich je určen pro čištění dětských zubů a při jeho pravidelném používání budou zuby Vašich chráněné před zubním kazem. Pro lokální ošetření dětských úst lze použít zubní gel, který má protizánětlivé a hojivé účinky.

I o své zuby můžete pečovat díky nepěnivé měsíčkové zubní pastě. Ta je přírodní prevencí proti vzniku zubního kazu, pasta je bez mentolu a díky svému složení je vhodná i při léčbě homeopatiky. 


Když nechcete sáhnout vedle