Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Značka White Pearl je produkována společností Vital Care. Specializuje se výhradně na systém bělení zubů a péči o ně. Firma Vital Care několik let testovala produkty White Pearl na stomatologické klinice, největší důraz byl kladen na účinnost a bezpečnost čištění.

Složení

Bělicí procedura White Pearl je založena na enzymatickém bělení a na dvoufázové revoluční sekvenční formuli účinných látek, které působí synergicky. V důsledku toho posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Kromě toho odstraňuje organické zabarvení zubů a pomáhá je udržet krásně bílé.

Proč právě White Pearl?

Bělicí prostředky White Pearl mají řadu výhod, díky kterým jsou na trhu velmi žádané. V první řadě jemně a efektivně bělí zuby, přičemž nedráždí a nepoškozuje dásně. Produkty zároveň pomáhají snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Celkově tak zlepšuje hygienu ústní dutiny.

O bělejší odstín Vašich zubů se postarají účinné bělicí pasty NanoCare nebo zubní pudry White Pearl Smile. V naší nabídce ale najdete také sety na domácí bělení nebo bělicí pera White Pearl. Pečujte o Váš zářivě bílý úsměv s bělícími produkty White Pearl.


Když nechcete sáhnout vedle