Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

5 největších trháků loňských Vánoc

  • 11. listopadu 2022

Nevíte, kde vzít inspiraci na dárky? Nekonečné seznamy a uživatelské recenze přeskočte – máme pro vás něco mnohem lepšího! Zjistili jsme, které dárky šly loni nejvíc na dračku. Tak na to mrkněte a načerpejte inspiraci pro letošek.

Hity loňských Vánoc
Hity loňských Vánoc

Králové elektrických kartáčků

Které elektrické kartáčky skončily pod stromečkem našich zákazníků nejčastěji? O prvenství se dělí hned 3 kousky.

  • Philips Protective Clean se může pochlubit počtem 62 tisíc pohybů za minutu a senzorem tlaku. Seženete jej v příjemné růžové barvě, ale neostrouhají ani milovníci černé barvy. Právem patří mezi nejoblíbenější sonické kartáčky – rozhodně s ním nic neriskujete. A kdyby náhodou ano, máte 90 dnů na vrácení.
  • TrueLife SonicBrush UV sonický kartáček je příjemná cenová alternativa k výše zmíněnému Philipsu. V našem redakčním testu dopadl na výbornou – funkcemi i výbavou dotahuje i dražší konkurenci. Navíc je k dostání s praktickým UV sanitizérem, který hravě odstraní bakterie usazené na hlavici kartáčku. Takový doplněk jen tak někde nenajdete.
  • Oral-B iO Series 7 patří sice k dražším modelům, ale revoluční magnetická technologie dělá v ústech hotové divy. Má všechny sexy funkce jako přepínač režimů, časovač a také indikuje intenzitu tlaku. Při propojení s mobilní aplikací pak dotyčný získá spoustu informací o průběhu čištění. A (ne)poslední věc – kartáček je nabitý už za 3 hodiny a vydrží fungovat 10 až 14 dní v kuse, což je více než slušný výkon.

Pryč se zubním kamenem – třeba k vodě

Nebojte se darovat zdánlivě “nudný” dárek jako je ústní sprcha. Prodeje z loňských Vánoc svědčí o tom, že je lidé dostávají rádi. Pokud máte ve vašem okolí někoho, kdo trpí na parodontózu nebo zánět dásní, tak je ústní sprcha jasná volba. Loňským nejoblíbenějším kouskem byla WaterPik Ultra WP100. Čištění mezizubních prostorů je s ní snadnější než se zubní nití a navíc umí i příjemnou masáž dásní.

Jedna pasta vládne všem

I “malá” pasta pod stromečkem udělá hodně radosti. Která u nás loni frčela nejvíc? Nepřekvapivě to byla Opalescence na bělení zubů. Nejvíce s ní zabodujete u někoho, kdo má profesionálně vybělené zuby, ale sedne každému, kdo chce aspoň o chlup zesvětlit svůj chrup.

Stále si nevíte rady?

Rádi vám poradíme. Dotazy můžete vkládat do naší dárkové poradny anebo nám napište na e-mail info@nazuby.cz. Neváhejte zmínit vaše finanční možnosti – pomůžeme vám vybrat pěknou drobnost pro radost už za pár korun.


Karin Hambalíková
autor článku

Karin Hambalíková

marketingová specialistka

Monika Michalová
garant článku

Monika Michalová

produktová specialistka,

redakce Nazuby.cz