Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Adventní kalendář pro rok 2020? Soutěže, slevy a novinky

  • 30. listopadu 2020

První adventní neděli máme za sebou a zítra začíná prosinec. I my rádi vzpomínáme na dětství, kdy jsme otevírali 24 okének s čokoládou. Proto jsme pro letošní rok připravili vlastní adventní kalendář. Na co se můžete těšit?

Adventní kalendář 2020
Adventní kalendář 2020

Už od zítra budeme každý den až do Štědrého dne otevírat jedno okénko. Už od léta s námi můžete vždy jeden týden v měsíci soutěžit. Ani v prosinci o to nepřijdete. Novinky představujeme poměrně často. Tentokrát budeme mít i něco z vlastní dílny. A budeme to rozdávat k vybraným produktům jako dárek.

Ještě jste nezačali nakupovat dárky? Nezoufejte! Poradíme vám s výběrem pro starší generace i pro ty nejmenší. Nebojte, v našich průvodcích a nápadech najdete i levnější dárky, které udělají radost. Inspirací vám bude i náš vlastní výběr ze všech kategorií – to nejlepší z roku 2020. A i nějaké té slevy se dočkáte.

Pokud nás budete na sociálních sítích sledovat, nepřijdete ani o záběry „ze zákulisí“. V našem skladu to totiž vážně žije a do balení se musí zapojit každá volná ruka. Pro letošní rok jsme se také rozhodli zapojit do akce Ježíškova vnoučata.

Rozhodně se toho bude dít hodně a my se moc těšíme! Kde to všechno najdete? Okénka adventního kalendáře budeme otevírat na našem Facebooku a ve stories na Instagramu.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz