Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

1 800+ lidí přikoupilo

Biomed a SPLAT: Dvě značky s přírodním složením a super příchutěmi

  • 24. září 2021

Trendy v zubní péči se mění. Čím dál víc lidí s oblibou experimentuje a zkouší. Většina od pasty očekává nějaké výsledky a zároveň jim pasta musí chutnat. A to přesně dostanete od produktů značek Biomed a SPLAT.

Biomed a Splat
Biomed a Splat

Zubní plak nemá šanci

V našem eshopu ji sice najdete asi dva roky, ale na trhu je značka SPLAT už 20 let. Sídlí v lotyšské Rize a spolupracuje s předními zubními lékaři z celého světa. Jejich receptury jsou chráněné mezinárodními patenty, takže je u jiných značek nenajdete. Samozřejmostí je obsah esenciálních olejů a extraktů z rostlin.

Mezi dětskými pastami najdete tři druhy. Bánanovo-jablečnou pastu od prvních zoubků bez fluoridů, parabenů i SLS pěnidel. Pro děti od 2 do 6 let verzi SPLAT Kids, která má ovocné příchutě, obsahuje aloe vera gel a 98 % složek je přírodního původu. Rovněž v ní nenajdete SLS pěnidla ani parabeny. Verze Junior je ideální pro období výměny mléčného chrupu za stálý, tedy pro děti od 6 do 11 let. Všechny dětské pasty obsahují inovativní složku LUCTATOL® složenou z mléčných enzymů a extraktu z lékořice přispívá k posílení zubů a ochraně dásní.

Zcela ikonickou zubní pastou značky SPLAT je černá pasta Blackwood s příchutí jalovce. Pomáhá odstraňovat povrchové skvrny a kvůli neobvyklé příchuti patří k nejoblíbenějším. Nově u značky najdete pasty prémiové řady, poznáte je podle názvu BIO Professional. Najdete mezi nimi varianty na šetrné odstranění povrchového zabarvení zubů, ale také verzi pro problematické dásně nebo pro zuby, jejichž sklovina potřebuje remineralizovat.

Úžasné příchutě a přírodní složení

My Biomed milujeme a vy taky. Proč? Jejich produkty jsou vhodné pro celou rodinu a v jejich složení najdete více jak 97 % přírodních složek. Spolehlivě odstraňují plak, poskytují péči o dásně a přispívají k ochraně zubů před kazem. Zároveň neobsahují SLS pěnidla, fluoridy ani parabeny. A k tomu všemu navíc mají skvělé příchutě.

Přehlédnout byste neměli variantu Sensitive s extraktem z hroznových jader. Z řady Superwhite máme rádi pastu i vodu s kokosovou příchutí, která je jemná. Sice tolik neosvěží, ale pokud si vyloženě nepotrpíte na pálivou pastu a vodu, tak vás bude bavit. Navíc pomáhá s odstraněním povrchových skvrn. Pokud chcete naopak pečovat o zdraví dásní, zvolte pastu Biocomplex a vodu Well Gum.

Síla přírody

Značky SPLAT a Biomed ukazují, že péče o zuby se sílou přírody je nejen příjemná pro čištění, ale také zábavná. V široké nabídce příchutí si vybere zkrátka každý. Od malých dětí až po náročné dospělé. Tak kterou vyberete vy?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: