KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Co skrývá inovovaný model Philips Sonicare DiamondClean

  • 1. února 2021

Posouvání kvality a pohodlí při čištění dál nás baví. I proto vítáme inovace mezi elektrickými kartáčky. Stálice z luxusní řady Philips Sonicare DiamondClean se dočkala vylepšené verze v minulém roce. Možná jste si toho ani nevšimli, protože změny nejsou vidět na první pohled. Ale jsou tam. A docela zásadní.

Philips Sonicare DiamondClean
Philips Sonicare DiamondClean

Něco pro opravdu citlivé zuby

Sonická technologie je šetrná. Ale pokud máte citlivé zuby, hledáte její nejjemnější verzi. A to vám nový DiamondClean dopřeje. U každého ze čtyř čistících režimů si můžete vybrat ze tří intenzit čištění, a tím si režim zjemnit. Kartáček nově disponuje také senzorem tlaku, který vás ohlídá, abyste na zuby příliš netlačili a nezpůsobovali si odhalení zubních krčků. Nemáte citlivé zuby, ale hledáte první elektrický kartáček? I pro vás je nový DiamondClean skvělou volbou. Začnete od nejjemnějšího čištění a budete na intenzitě čištění přidávat podle toho, jak vám to bude příjemné. A senzor tlaku se rozhodně hodí. Na klasické kartáčky jsme totiž zvyklí poměrně dost tlačit. A to u elektrického není potřeba.

Synchronizace s hlavicí

Vyberte si hlavici podle svých potřeb a ona vám vybere nejvhodnější režim pro její použití. Sci-fi? Ani náhodou. Vyberete si například hlavici určenou pro odstraňování povrchových skvrn ze zubů a ona po nasazení na nový DiamondClean vybere automaticky režim White+. Párování kartáčku a hlavice došlo ale ještě dál. Speciální dioda vás upozorní právě ve chvíli, kdy je potřeba vyměnit hlavici za novou. Obvykle je tato doba stanovena na tři měsíce a vy si tak nebudete muset do kalendáře dělat poznámky.

Propojení kartáčku s aplikací

Jste fanoušci technologií? Pak jste na správné adrese. Nové kartáčky DiamondClean můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Eviduje úroveň čištění, upozorňuje na tlak a měří čas strávený čištěním. Budete mít zkrátka lepší přehled o tom, jak si zuby čistíte, a tak zase o něco zlepšit svoji ústní hygienu.

 


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: