Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Společnost Curaden Healthcare, která distribuuje produkty značky Curasept, vznikla v roce 2001 a okamžitě začala udávat tempo trhu s prostředky na ústní hygienu. Curaden Healthcare se snaží nabídnout inovace z pohledu jak chemického, tak mechanického řešení čistoty zubů a celé ústní dutiny.

Složení

Zubní pasty a další přípravky značky Curasept obsahují speciální složku chlorhexidin, který ničí bakterie zubního plaku a tak omezuje tvorbu zubního kazu. V kombinaci s fluoridem sodným s prokazatelnou účinností redukuje chlorhexidin tvorbu plaku a podporuje odolnost zubní skloviny.

Proč právě Curasept?

Kromě toho, že přípravky Curasept odstraňují zbytky jídla z úst po každém jídle a zaručují tak kompletní ústní hygienu, osvěžují dech a eliminují nepříjemné pachy. Zabraňují zánětům dásní a dalším onemocněním spojeným se zuby a ústy. Je doporučována pro lidi s protézami a ortodontickými zařízeními. Zubní pasty a ústní vody jsou vhodné jako prevence před pooperačními komplikacemi.

K dostání je více druhů zubních past s označeními ADS 705, ADS 712, ADS 720. Pro lokální péči o dásně lze použít zubní gel Curasept s označení ADS 310 nebo ADS 350. Jako doplněk péče o ústní dutinu nabízí značka Curasept také ústní vody s obsahem chlorhexidinu ADS 205, ADS 212 a ADS 220


Všechny produkty značky Curasept

Hodnocení zákazníků

Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.