Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Každý muž je prý trochu praktik, trochu hračička a trochu koumák. Při výběru doporučených dárků jsme se přesně téhle kombinace drželi. A teď se držte vy – představujeme produkty, se kterými si doslova vyhraje každý chlap!

Tip první: Chytré kartáčky od Oral-B. Jak se od sebe liší? Zatímco modely PRO nabízí základní funkce jako senzor tlaku a zvukový časovač, modely Genius přicházejí s barevným senzorem tlaku a 3D technologií čištění. Ta péči o zuby o poznání zkvalitňuje. Progres čištění zubů mohou sledovat taky v aplikaci.

Tip druhý: Nejprodávanější kartáčky Philips ProtectiveClean jsou perfektní volbou pro každého, kdo hledá poctivé, ale šetrné čištění zubů. Sonická technologie se podobá manuálnímu čištění – jen jej díky 62 000 čistícím pohybům za minutu maximálě zefektivňuje.

Tip třetí: ústní sprcha. Ať už vyberete jakoukoliv, neprohloupíte – sprchy bojují proti zubnímu kameni a zlepšují kondici dásní. Stejně jako zubní nit odstraňují nánosy plaku v mezizubí, ale jejich používání je nesrovnatelně pohodlnější. Mezi naše nejpopulárnější patří sprchy Panasonic.

Do výběru dárků jsme přidali ještě pár užitečných i designových pozorností. Skloubit hezké s užitečným totiž není žádná sranda – a přitom přesně tak vypadají dokonalé dárky.


Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.