Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Představujeme Philips Sonicare Protective Clean

Podzim roku 2018 přináší spoustu novinek. Jednou z nich je i nová řada kartáčků Philips Sonicare. Ta dostala jméno Protective Clean. Tvoří ji několik modelů kartáčků s různými vlastnostmi a my vám je všechny představíme a řekneme, v čem se liší od dřívějších modelů.

Philips Sonicare Protective Clean

Philips Sonicare Protective Clean

Všechny kartáčky řady Protective Clean pojí několik vlastností. Tou největší změnou oproti starším modelům je to, že všechny kartáčky jsou vybaveny zvukovým senzorem tlaku. Při přílišném tlaku proto kartáček přerušuje čisticí pohyb a jiným způsobem vibruje. Přidaná je také funkce BrushSync. Ta pracuje na propojení kartáčku, kdy dioda na kartáčku upozorňuje na potřebu výměny hlavice kartáčku. Co se naopak snížilo je výdrž baterie – kvůli přidaným funkcím je výdrž baterie stanovena na 14 dní při používání dvakrát denně.

Protective Clean 4300

Pro běžné každodenní čištění

Základními funkcemi elektrických kartáčků je vybaven model 4300. Má klasický chytrý časovač, zmíněný senzor tlaku i funkci BrushSync. Kartáček disponuje jedním režimem čištění, u kterého si můžete vybrat nižší nebo vyšší intenzitu.

  • Nízká cena, dvě intenzity jednoho režimu čištění
  • Žádné přídavné funkce

Protective Clean 4500

Pro lepší odstraňování skvrn ze zubů

Druhým v řadě je model 4500, který je dostupný ve více barevných provedeních. Kromě společných vlastností celé řady má tento ještě dva režimy čištění – Clean pro každodenní čištění a White pro lepší odstranění skvrn ze zubů.

  • Dva režimy čištění
  • Dostupný pouze v některých barvách

Protective Clean 5100

Pro každodenní čištění s režimy pro přizpůsobení čištění

Kartáčky typu 5100 jsou určeny i pro osoby, které mají problémy s dásněmi. Odpovídá tomu i složení čisticích režimů - Clean, White a Gum Care, který se skládá z dvouminutového režimu Clean a za něj je napojený minutový režim pro jemnou masáž dásní. 

  • Více čisticích režimů, čisticí režim Gum Care
  • Bez možnosti nastavení intezity režimů

Protective Clean 6100

Pro náročnější uživatele a každodenní čištění

Nejvyšším modelem této řady je Protective Clean 6100. Disponuje třemi režimy čištění - Clean, White a Gum Care a u všech těchto tří režimů si můžete nastavit jednu ze tří intenzit čištění. Tento model má také jako jediný rozšířenou funkci BrushSync. Kartáček po nasazení hlavice sám vybere režim čištění, který bude s danou hlavicí fungovat nejlépe.

  • Rozšířená funkce BrushSync, intenzity režimů, tři režimy čištění
  • Vyšší cena

Podle čeho si vybrat?

Protože nejdůležitější a nejužitečnější funkce spojují celou řadu kartáčků Protective Clean, mezi jednotlivými modely vybírejte podle preferencí na druhy a počet čisticích režimů a také podle příslušenství, které v balení najdete. Dostupné je také balení pro páry či rodiny s dvěma těly kartáčku v balení. Řada kartáčku Philips Sonicare Protective Clean je sympatická hlavně designem, který je odlišný oproti předchozím řadám a zejména funkcí senzoru tlaku, který pomůže chránit vaše dásně.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz