KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Nehažte si letos korunou, jestli dárkový koš s jídlem, nebo balíček hygieny. Starší lidé ocení i užitečné pomůcky, které jim doopravdy usnadní život – ačkoliv by si je sami možná nedopřáli.

Perfektním dárkem číslo jedna je ústní sprcha. Pro starší generace doporučujeme domácí sprchu, se kterou se snáz zachází. Sprcha usnadňuje péči o korunky, můstky a masíruje dásně, čímž dlouhodobě zlepšuje jejich kondici.

Další variantou užitečného dárku je balíček produktů profesionální péče od značek jako Elmex nebo Herbadent. Stačí vybrat podle problému: citlivé zuby, krvácející dásně anebo obnažené krčky? Možná by babička s dědečkem ocenili kvalitní fixační krém, díky kterému si zase vychutnají oblíbené jídlo. Hodit se můžou i tablety a čistící roztoky na zubní náhrady a kartáčky na protézy. Takové přípravky je na rozdíl od obyčejné vody pořádně vyčistí a vydezinfikují.

Anebo to zkuste jinak a kupte jim rozptýlení od problémů. Co třeba roztodivné příchutě zubních past a ústních vod? Vsadíme se, že takový dárek ještě nedostali.


Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.