Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Asi jste si všimli, kolik času každá dívka a žena stráví péčí o sebe – zubní hygienu nevyjímaje. Co by tedy mohlo být lepším dárkem, než třeba šetrný elektrický kartáček anebo nádherné maličkosti, které každodenní nudnou starost o zuby promění k nepoznání?

Pokud hledáte šetrné čištění, vyplatí se prozkoumat sonické kartáčky od Philipsu, které poznáte podle jemného designu. Pro něžné pohlaví jsou jako stvořené. Modely ProtectiveClean se pyšní až 62 000 čistícími pohyby za minutu a na výměnu hlavice upozorňují barevnou diodou.

I Oral-B letos vydalo vylepšené sonické kartáčky Pulsonic, navíc za skvělou cenu. Těm růžovým neodolá žádná žena. U klasických kartáčků s oscilačně-rotační technologií také vybíráte z pestrých barev. Stejně bohatého výběru se dočkáte u funkcí a příslušenství: senzor tlaku, časovač, napojení na aplikaci i dobíjecí pouzdra.

Každý ví, že takřka nejoblíbenější dárky všech žen jsou ty, které se dají v případě nespokojenosti vrátit. Oral-B lze nezávazně testovat 100 dní, Philips pak 90 dní.

Ke krásnému úsměvu pomůžou vyjma kartáčků bělící sady – ty od My White Secret ji uchvátí krásným balením. Přihoďte k nim prémiové pasty od Marvisu nebo dánského 100 % přírodního Utekramu a máte s dárky pro letošek hotovo!


Moc nás to mrzí, ale zrovna teď tu nejsou žádné produkty.