Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Tradiční česká značka na poli malých elektrospotřebičů. Značka ETA byla původně založena roku 1948 jako značka ESA podnikatelem Janem Prošvicem, jehož cílem bylo vyrábět elektrospotřebiče pro použití doma. Výroba se soustředila zejména na žehličky a vysavače, které byly výsadou ETA. Registrace ochranné známky ETA proběhla roku 1960, kdy se také jejich spotřebiče staly nejznámějšími v České republice. Logo značky, jak ho známe teď vzniklo až v roce 2008, kdy se ho značka rozhodla změnit po 60 letech.

Proč právě ETA?

Přestože se ETA zaměřuje zejména na výrobu elektrospotřebičů s využitím v domácnosti, oblast ústní hygieny jim dlouho chyběla. A proto bylo načase vyrobit pro své věrné i nové zákazníky elektrické zubní kartáčky, které jsou v dnešní době čím dál oblíbenější. 

Veselé varianty nabízí dětské elektrické kartáčky a kvalitní čištění poskytnou elektrické zubní kartáčky pro dospělé. Šetrná sonická technologie odstraňuje zubní plak jemně a zároveň velmi precizně a je proto vhodná pro všechny, kteří se při čištění zubů chtějí spoléhat na čištění elektrickým kartáčkem. Speciálním druhem sortimentu je také kombinace ústní sprchy a elektrického kartáčku, která pokryje i potřeby lidí, kteří chtějí ústní sprchou nahradit zubní nit.


Když nechcete sáhnout vedle