Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vyzkoušejte bez obav elektrický kartáček či ústní sprchu ETA. Nebude-li vám vyhovovat, můžete jej poslat zpět a my vám vrátíme peníze.

Budete-li chtít kartáček či ústní sprchu vrátit, stačí jen vyplnit leták s žádostí o vrácení peněz a zabalit kompletní nepoškozené zboží do originální krabičky včetně kompletního příslušenství a dárků. To všechno pak pošlete společně s daňovým dokladem na naši adresu.

Nezapomeňte se seznámit s úplnými podmínkami akce.

 

Název akce je „ETA – 100 dní na vyzkoušení se zárukou vrácení peněz“ (dále jen „akce") a pořádá ji společnost KOBOZ SERVICE s.r.o., provozovatel on-line obchodu umístěného na internetové adrese nazuby.cz.

Akce se koná v době od 8. 3. 2022 do 31.5.2022.

Účastníkem akce se stává zákazník, který si v termínu konání akce zakoupí v internetovém obchodě nazuby.cz elektrický kartáček nebo ústní sprchu značky ETA (dále jen „zboží“).

Akce se nemůže účastnit zákazník, který nakoupil jako podnikatel, tedy zadal-li při vytváření objednávky své identifikační číslo.

Zboží lze vrátit až 100 dnů od zakoupení. Tato lhůta začíná následující den po převzetí zásilky.

Rozhodující datum pro využití akce je den odeslání zboží na adresu pořadatele akce.

Lze vrátit jen nepoškozené, řádně vyčištěné zboží v originálním obalu včetně kompletního příslušenství a dárků, které byly součástí zboží v době nákupu.

V případě, že vracené zboží bude splňovat všechny podmínky, bude vám vrácena kupní cena bez poštovného a balného. Částka bude poukázána na váš účet do 30 dnů od přijetí vráceného zboží.

Pokud nebudou splněny podmínky akce, bude v případě potřeby pořízena fotodokumentace o stavu zboží a následně bude zboží odesláno zpět na adresu zákazníka.

 • Vyplňte leták, který naleznete zde.
 • Zboží vyčistěte a vložte do originálního obalu s veškerým příslušenstvím.
 • Připravte si daňový doklad k nákupu zboží.
 • Vyplněný formulář, zabalené zboží a daňový doklad dobře zabalte a zašlete na adresu:

  KOBOZ SERVICE s.r.o.
  Pražská třída 2879/155
  370 10 České Budějovice

 • Se zbožím musíte poslat i případné dárky, které byly součástí zboží v době nákupu.

Akce se smí zúčastnit jen fyzické osoby starší 15-ti let s doručovací adresou v ČR.

Jedna osoba může vrátit pouze jeden kus zboží, zahrnutého do akce.

Vyplněním letáku a zasláním zboží na výše uvedenou adresu potvrzujete, že přijímáte úplné podmínky akce a že je akceptujete.

Pořadatel akce si vyhrazuje právo jednostranně bez náhrady změnit pravidla akce v průběhu jejího trvání nebo akci zrušit či pozastavit.

Organizátor akce je oprávněn kontrolovat plnění všech podmínek této akce a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce spojené s akcí.

Jakýkoliv právní nárok účastníka či náhrada škody spojené s touto akcí jsou vyloučeny.

Za ztracení či poškození zásilky při přepravě vráceného zboží zodpovídá odesílatel. Doporučujeme proto zásilku při odesílání připojistit.

Pořadatel neodpovídá za vzniklé škody, v případě nemožnosti doručení vracených peněz v důsledku nesprávné adresy nebo chybně uvedeného čísla účtu.

Účastí v akci a vyplněním svých osobních údajů do letáku pro vrácení zboží souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely této akce. Osobní údaje budou zpracovány pouze pro účely této akce, zejména pro zaslání peněz na váš účet, nutnou telefonní či e-mailovou komunikace související s akcí, či zpětné zaslání zboží. Správcem osobních údajů je obchodní společnost KOBOZ SERVICE s.r.o., se sídlem Holečkova 2538/5, 370 04 České Budějovice, identifikační číslo: 27638863, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 18053. Osobní údaje budou uloženy po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů a pro účel ochrany právních nároků správce na základě oprávněného zájmu správce, který spočívá v obraně vlastních práv.