Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Menu

Jsme Ježíškovými vnoučaty. I díky vám

Projekt, který už nikomu není cizí. Ježíškovým vnoučetem se můžete stát i vy. Přispějete tak na dárky pro osoby z domovů seniorů po celé České republice. Díky vaší věrnosti jsme se letos rozhodli také zapojit.

Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata

Máte dobré srdce, nadšení a trochu času? V tom případě vám už nic nebrání v tom, abyste se stali Ježíškovým vnoučetem. Projekt, který u nás existuje už od roku 2016, můžete podpořit každý rok v předvánočním období. Máte dvě možnosti. Buď si vybrat ze seznamu přání dárek pro konkrétního seniora, nebo celý domov. Dárek koupíte a zašlete či zavezete přímo do domova. Anebo můžete přispět finanční částkou. Ta se použije pro nákup nákladnějších dárků.

Díky vaší věrnosti přispějeme 50 000 Kč

Letošní rok byl pro mnoho obchodníků velmi těžký. O to víc si ceníme vaší věrnosti. I proto jsme se rozhodli, že se spolu s Oral-B staneme jedním z Ježíškových vnoučat a věnujeme částku 50 000 Kč. Všichni, kteří u nás nakoupíte v předvánočním období elektrický kartáček Oral-B, se tak na tomto daru podílíte. Pokud ještě dárky nemáte, kartáček Oral-B udělá radost nejen pod vaším vánočním stromkem, ale zároveň jeho nákupem podpoříte krásnou akci Ježíškova vnoučata. Takže radost nakonec bude dvojnásobná. A jestli nevíte, jaký kartáček vybrat, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz