Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Již druhý rok jsme Ježískovými vnoučaty. I díky vám

  • 6. prosince 2021

Věrnost našich zákazníků nám umožňuje zapojovat i do takových projektů, jako jsou Ježíškova vnoučata. Projekt, který existuje už 5 let a dělá radost seniorům. Vybrat si můžete přání, které splníte konkrétnímu seniorovi. My jsme se rozhodli pomoci finanční částkou.

Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata

Máte dobré srdce, nadšení a trochu času? V tom případě vám už nic nebrání v tom, abyste se stali Ježíškovým vnoučetem. Projekt, který u nás existuje už od roku 2016, můžete podpořit každý rok v předvánočním období. Máte dvě možnosti. Buď si vybrat ze seznamu přání dárek pro konkrétního seniora, nebo celý domov. Dárek koupíte a zašlete přímo do domova. Anebo můžete přispět finanční částkou. Ta se použije pro nákup nákladnějších dárků.

Vaše věrnost = 50 000 Kč pro seniory

Nejvíce si vážíme toho, že se k nám se svými nákupy, dotazy a zejména s důvěrou vracíte. Díky vám se proto už druhý rok můžeme spolu s Oral-B stát jedním z Ježíškových vnoučat a věnovat na tuto krásnou věc 50 000 Kč. Všichni, kteří jste u nás v předvánočním období nakoupili elektrický kartáček Oral-B, nebo se na to chystáte, se tak na tomto daru podílíte. Kartáček Oral-B udělá pod vaším vánočním stromkem radost a zároveň vás bude hřát pocit, že jste se spolu s námi podíleli na daru pro seniory. Takže radost nakonec bude dvojnásobná. A jestli nevíte, jaký kartáček vybrat, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: