Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Limitované dárkové sady Nazuby. Dárky vyřeší za vás!

  • 1. listopadu 2021

Kvalitní pomůcky pro zubní hygienu jsou senzační dárek. Říkáme to pořád. Ale kdo má čas procházet všechen sortiment a u toho věřit, že vybral dobře. Letos jsme se tedy odhodlali zužitkovat roky praxe, zkušeností a testování! Vytvořili jsme pro vás sady osvědčených produktů a rovnou jsme vám je dárkově zabalili. Stačí objednat, zaplatit, hodit pod stromeček a máte hotovo!

Dárkové sady Nazuby
Dárkové sady Nazuby

Výjimečné dárky s minimálním úsilím

Každoročně rozšiřujeme nabídku produktů, a tak může být čím dál těžší se v nich orientovat. Natož dobře vybrat nejen pro sebe, ale i pro někoho dalšího. A nevyzkoušet kvůli zmatení ze široké nabídky žádnou novinku – to je škoda.

Od našich zákazníků víme, že ne každý chce blízké obdarovávat elektrickými kartáčky, nebo klasickým kartáček a obyčejnou zubní pastou. Zároveň ale sami tápou, jak vybrat zajímavé a vhodné produkty, které obdarovaného překvapí.

Dát dohromady dárkové sady za vás nám proto dává velký smysl. Co od nich můžete čekat? Méně známé značky, novinky, ale i mnohými ověřené top produkty. Právě lákavost obalů a účinnost produktů pomůže vašim blízkým i zlepšit návyky ústní hygieny a posunout péči o zuby na jinou úroveň.

V čem jsou Nazuby sady výjimečné?

V Nazuby sadách najdete pečlivě vybrané produkty od různých značek. Sadu vyberete snadno podle toho, pro koho vybíráte. Každá z devíti sad potěší někoho jiného, ale ve všech jsou jen produkty, které máme rádi, otestovali jsme je a můžeme je s klidným svědomím doporučit. 

  1. Sada pro malé neposedy – kartáček s jemnými vlákny a drobnou hlavičkou, šetrné dětské pasty, přesýpací hodiny pro ohlídání času a jako překvapení naše pexeso.
  2. Sada z říše jednorožců – ano, čtete správně. Pasta s jednorožcem, kartáč na vlasy s jednorožcem, růžový kartáček Curaprox a pasta Natura Siberica s příchutí lesních plodů potěší slečny od 6 až do 12 let.
  3. Sada pro malé velké rošťáky – na dětskou sadu jsou už velcí a na tu pro muže zase ještě malí? Tak u téhle jste zcela správně. Kosmická pasta od Herbadentu nebo pasta s motivem Star Wars od Oral-B. Chybět nesmí Curaprox kartáčky, ústní voda Listerine a sprchový gel pro malé tygry.
  4. Sada přírodní harmonie – máte ve svém okolí někoho, kdo fandí ekologii a přírodním produktů? Tato sada je to pravé. Dva nejlepší bambusové kartáčky, zubní pasta ve skle nebo ústní voda s mátovým olejem, extraktem z goji a šťávou z aloe vera.
  5. Sada podpultovek pro objevitele – ještě stále existují značky, které v kamenném obchodě jen těžko seženete. Takové produkty jsme dali do této sady. Ideální pro osoby, které rádi vyzkouší něco nového. Radost udělá ústní voda americké značky JĀSÖN s obsahem bio přírodních extraktů, sada past Marvis v neobvyklých příchutích, kartáček z bioplastu nebo nejoblíbenější bělící zubní pasta vhodná i pro citlivé zuby.
  6. Sada pro americký úsměv – krásný bílý úsměv je snem skoro každého. Pokud někoho takového máte ve svém okolí, tato sada ho rozhodně potěší. Skvěle poskládané produkty od značek My White Secret, Curaprox a Listerine se postarají o odstranění povrchových skvrn nebo udržení vyběleného odstínu zubů.
  7. Sada oblíbené klasiky – možná by vás nenapadlo někoho zásobit tak klasickými produkty jako je elmex, Spokar, Sensodyne či Listerine. Víme ale, že jsou mezi námi tací, kteří za každých okolností vsadí na jistotu. A o té přesně tento balíček je.
  8. Sada pro usměvavou ženu – produkty šetrné k zubům s působivým designem. To snad musí potěšit každou ženou. Jemná ústní voda Listerine bez alkoholu, pasta Ecodenta vhodná i pro citlivé zuby a nepřekonatelný kovový držák na mezizubní kartáčky Curaprox. Nejen to v něm najdete.
  9. Sada pro každého muže – elegance, žádné zbytečnosti, jen kvalitní péče. To spojuje většinu mužů. Balíček pro pány jsme ladili do černé barvy a najdete v něm například černou přírodní zubní pastu s pomerančem od Ecodenty, pastu od Splat pro komplexní hygienu úst nebo zubní kartáček z bioplastu.

Tak co, už máte jasno?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz